Články

1 2 3 4 5 6 7 >>
Fitness výživa podľa Schwarzeneggera: 5 zásad, ktorými sa riadi

  Najznámejší kulturista všetkých čias, akčný filmový hrdina a guvernér. To sú len tri z mnohých oblastí pôsobenia obľúbeného Arnieho. Aké zásady pri stravovaní presadzuje tento velikán po desiatkach rokoch skúseností s kulturistikou a fitness?

viac
Leucín - MAGICKÁ aminokyselina, ktorú ľudia často prehliadajú?

L-Leucín je jeden z najpodceňovanejších doplnkov dneška, vďaka popularite iných podstatne menej účinných doplnkov. Stojí L-Leucín za kúpu? Čo môže tento doplnok cvičencovi priniesť?

viac
Nutričné hodnoty vajca: Spoznajte, aké prospešné je pre vaše telo

Praženica, omeleta či volské oko nesmú chýbať v našom týždennom jedálničku. Vajcia sú prospešné pre naše telo viac, ako by sme si mysleli. Pozrime sa na to, aké sú ich nutričné hodnoty a ako často ich jesť.   Vajíčka sú obľúbenou stravou aktívnych ľudí, tých, ktorí sa starajú o svoj životný štýl, cvičia či posilňujú. A to preto, lebo vedia, že sú...

viac
Rast svalov: Tu je 5 dôvodov, ktoré vám v ňom bránia

Makáte, jete, makáte, jete, … a svaly stále nikde? Nuž, možno trpíte nejakou vrodenou poruchou rastu svalov. Omnoho pravdepodobnejšie však je, že robíte nejakú jednoduchú chybu. Aké najčastejšie chyby sa vyskytujú pri cvičení a budovaní svalstva?

viac
8 dôvodov prečo zaradiť Arašidové maslo do svojho jedálnička

Arašidové maslo je skvelou pochúťkou, ktorá už ovládla takmer celý svet. Donedávna však pre celý kulturistický a fitness priemysel bola táto pochutina jedným veľkým TABU práve pre relatívne vysoký obsah tukov. Dnes sa však na tento skvost chuti nazerá celkom inak.

viac
Detoxikačná kúra nie je výmysel, zbaví vás toxínov a zlepší vám náladu

Začiatok roka je ideálnym obdobím, keď si dávame rôzne predsavzatia. Chudnutie je jedným z najčastejších, ktoré ľudí oslovujú. Ak aj nepatríte k ľuďom, ktorí potrebujú niečo robiť so svojou váhou, detoxikácia vám zaručene nezaškodí. 

viac
1 2 3 4 5 6 7 >>
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk