Články

1 2 3 4 5 6 7 >>
Detoxikačná kúra nie je výmysel, zbaví vás toxínov a zlepší vám náladu

Začiatok roka je ideálnym obdobím, keď si dávame rôzne predsavzatia. Chudnutie je jedným z najčastejších, ktoré ľudí oslovujú. Ak aj nepatríte k ľuďom, ktorí potrebujú niečo robiť so svojou váhou, detoxikácia vám zaručene nezaškodí. 

viac
Neznáme HMB? Objasníme vám jeho účinky

Vo svete výživových doplnkov sa vyskytuje čoraz viac rôznych látok. Keď naši predkovia poznali len proteín a kreatín, v dnešnej dobe už máme desiatky izolovaných aminokyselín a stimulantov. Dnes sa pozrieme na menej známy, no čím ďalej obľúbenejší doplnok – HMB.

viac
Rysovacia diéta odbúra tuk a spevní svaly: Ako na ňu?

Konečne ste sa dostali do štádia, kedy máte dostatok objemu a chceli by ste začať „rysovačku“? Je tu pár vecí, ktoré by ste mali vedieť predtým, než sa do nej pustíte. Pozrime sa na pár tipov pre zhadzovanie prebytočného tuku a udržanie ťažko získaného svalstva. 

viac
Doplnky vhodné na noc

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných pred spaním na čo najlepšiu regeneráciu. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
So zvýšeným príjmom bielkovín upravte svoj pitný režim

Množstvo mladých nadšencov kulturistiky a silových športov do seba nezmyselne tlačí veľké množstvo proteínov a neuvedomujú si, že okrem zníženej efektivity vstrebávania ohrozujú aj svoje zdravie. Ako efektívnejšie využiť prijaté bielkoviny a minimalizovať negatívny dopad na organizmus?

viac
Doplnky do diety pre ženy

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných do diéty pre ženy. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
1 2 3 4 5 6 7 >>
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk