100% Kreatín monohydrát kapsuly
100% Kreatín monohydrát kapsuly

100% Kreatín monohydrát kapsuly

Značka: Natural Nutrition
 • Novinka
Predaj ukončený
100% Kreatín monohydrát kapsuly

100% Kreatín monohydrát kapsuly

Značka: Natural Nutrition
 • Novinka
 • V jednej dávke sa nachádza až 3 500 mg kreatínu monohydrátu!
 • Prirodzený zdroj energie pre telo aj mozog.
 • Neobsahuje žiadne chemikálie, prímesi či objemové činidlá.
 • 100 % čistý produkt vo forme vegánskych kapsúl.

 

Alternatívne názvy: amidinosarkozín, kreatínfosfát, N-amidinosarkozín

6,99 €
(1)
skladom

Možnosti dopravy

Pri objednávke nad 80 € doprava zadarmo!
 • Kuriér (ľubovoľný) - 2,99 €
 • Packeta (Zasielkovňa) - 1,99 €
 • Kuriér GLS - 3,50 €
 • Kuriér SPS - 3,50 €
 • Slovenská pošta (platba vopred) - 2,99 €
 • Slovenská pošta (dobierka) - 4,99 €

Ikona doprava zdarma Ešte 80 € a získaš dopravu zadarmo!

- +
100% Kreatín monohydrát kapsuly
100% Kreatín monohydrát kapsuly
Informácie o produkte

Kreatín, prirodzený zdroj energie, slúži ako motor pohybu kostrových svalov. Pôsobí ako palivo, ktoré zabezpečuje, aby vaše svaly účinne pracovali, najmä počas fyzickej námahy, ako je silový tréning. Polovica zásob kreatínu vo vašom tele, čo zodpovedá 1 až 2 gramom denne, pochádza zo stravy. 

Hlavným zdrojom kreatínu sú potraviny bohaté na bielkoviny, ako je červené mäso (napr. bravčové, teľacie a hovädzie), morské plody (vrátane rýb a mäkkýšov) a živočíšne mlieko (napr. kravské, kozie a ovčie).

Zvyšná polovica sa produkuje v našom tele, predovšetkým v pečeni, obličkách a pankrease. Tieto orgány dodávajú približne 95 % celkového vyprodukovaného kreatínu do kostrových svalov, kde slúži ako dôležitá energetická rezerva pre fyzickú aktivitu. Zvyšná časť sa prideľuje iným dôležitým orgánom, ako sú srdce a mozog.

 

Svalové bunky potrebujú energiu, najmä počas intenzívneho tréningu. Kreatínové doplnky tu zohrávajú kľúčovú úlohu tým, že zvyšujú zásoby fosfokreatínu vo vašich svaloch. Ten pre svaly predstavuje zásobu paliva.

 

Počas cvičenia sa naše svaly pri výrobe energie spoliehajú na molekulu nazývanú adenozíntrifosfát (ATP). ATP sa však rýchlo vyčerpá, čo obmedzuje našu schopnosť udržiavať vysoko intenzívne aktivity. Tu nastupuje fosfokreatín. Pomáha dopĺňať ATP a v podstate pôsobí ako rýchly zdroj energie počas tréningu.

 

V dennej odporúčanej dávke (5 kapsúl) sa nachádza až 3 500 mg kreatínu monohydrátu!

Kapsulové produkty značky Natural Nutrition sú vyrábané systémom "clean label", čo znamená, že ide o 100% čistý produkt vo vegánskej kapsule, pričom neobsahuje žiadne pridané chemikálie, prímesi či objemové činidlá.Z pohľadu vedy

Štúdie ukázali, že kreatín dokáže ovplyvniť niekoľko bunkových dráh podieľajúcich sa na raste svalov. Napríklad podporuje tvorbu bielkovín, ktoré prispievajú k väčším svalovým vláknam.

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

 

Použitie a dávkovanie

Dávkovanie: 5 kapsúl denne zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčaná denná dávka: 5 kapsúl  Účinné látky v ODD (5 kapsúl): kreatín monohydrát 3500mg*. RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná. 

Skladovanie a upozornenia

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Zloženie a alergény

Zloženie: kreatín monohydrát, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

100% Kreatín monohydrát kapsuly
6,99 €
90 caps
Natural Nutrition

skladom

6,99 €
- +

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.