100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g
100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g

100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g

Značka: Tuli A Tuli
Predaj ukončený
100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g

100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g

Značka: Tuli A Tuli
  • 100% prírodný olej na opaľovanie od slovenskej značky Tuli A Tuli.
  • Vhodný pre všetky tipy pokožky aj pre tú najcitlivejšiu - detskú.
  • Ochranný SPF faktor 25+, čo znamená, že blokuje minimálne 96% UV žiarenia.
  • Pokožku chráni pred spálením, zároveň ju krásne hydratuje a regeneruje.
  • Ideálny najmä aj ako pleťový krém s SPF ochranou.
  • Bez zbytočných chemických látok, aditív,  či minerálnych olejov.
13,80 €
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g
100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g
Informácie o produkte

Prírodný olej na opaľovanie je vďaka svojmu čistému zloženiu vhodný pre tie najmladšie detičky ale aj pre dospelých. 

Jeho zložky účinne absorbujú alebo odrážajú ultrafialové (UV-A a UV-B) slnečné žiarenie s faktorom SPF faktor 25+ . Olej taktiež pokožku krásne regeneruje, ošetruje, hydratuje, vyživuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi.


                                                     Keďže sa jedná o 100% prírodný produkt, Olej nezaťažuje naše telo, ani vodné organizmy, či životné prostredie.


Zložky obsiahnuté v Oleji na opaľovanie :

Malinový olejJedná sa o najkvalitnejší za studena lisovaný panenský malinový olej, ktorý sa považuje všeobecne za jeden z najkvalitnejších rastlinných. Obsahuje vysoké množstvo ochranných a regenerujúcich zložiek ako sú vitamín E, A, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a kyselina alfa-alfalinolénová. Tieto zložky znižujú účinky oxidačného stresu na pokožke a majú protizápalové účinky.. Taktiež pokožku hydratujú a regenerujú. 

Mrkvový olej Je ideálny na pokožku vďaka vysokému obsahu Beta karoténu, ktorý aj predlžuje trvácnosť krásneho opálenia. Obsahuje taktiež prospešné bioflavonoidy, antioxidanty a  vitamíny A, B, C, D a E. Mrkvový olej pokožku krásne hydratuje a regeneruje. Ideálny je tiež pre suchú, starnúcu alebo vráskavú pokožku. 

Včelí voskobsahuje vysoké množstvo vitamínu A, ktorý má hydratačný, antiseptický a protizápalový účinok. Taktiež napomáha pri kožných problémoch ako je ekzém, či akné. Účinkuje rovnako pri ochrane pred slnečnými lúčmi a upokojuje akékoľvek spálenie.

Oxid zinočnatýtáto zložka vytvára na pokožke ochrannú fyzikálnu bariéru proti slnečnému ultravialovému žiareniu (UV-A aj UV-B), čo zabraňuje spáleniu pokožky. Taktiež skvelo pôsobí pri podráždení kože, znižuje jej zápal spojený s akné, alergiami, či podráždením. Napomáha regenerácii pokožky po popálení, či poranení.
Pri absorbcii slnečného žiarenia nevytvára voľné radikály, ale UV žiarenie absorbuje prostredníctvom procesu elektrónovej excitácie. Energiu UV žiarenie potom uvoľňuje v infračervenej oblasti vo forme tepla.

Použitie : Vďaka obsahu včelieho vosku má olej tuhšiu konzistenciu. Odporúčame preto olej najskôr zahriať a potom klasicky natrieť na pokožku. Olej neobsahuje žiadne dráždiace látky, preto je vhodný aj na tvár, pery a pokožku v okolí očí.


Zloženie : Malinový olej, BIO včelí vosk, Organický (BIO) slnečnicový olej, Oxid zinočnatý, Beta karotén, Prírodný vitamín E.


Skladovanie : Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.

100% Prírodný olej na opaľovanie, 85g
13,80 €
Prírodný olej na opaľovanie
Tuli A Tuli

dočasne vypredané

13,80 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.