Naturálne doplnky výživy Natural Nutrition

 

Výživové doplnky ako podpora počas psychicky vyčerpávajúcich dní ?

Tí z nás, ktorí často psychicky nezvládajú všetok ten stres a zhon modernej doby (nech už je jeho pôvod akýkoľvek), často podceňujú pozitívny účinok stravy a živín na psychiku jedinca.   Primárne mozgové látky (ak je ich hladina nízka!), ktoré sú podozrivé z toho, že sú príčinou týchto nepríjemných stavov, sa produkujú zo živín nachádzajúcich...

viac
Sú hodiny kardia nevyhnutné pre spaľovanie tukov?

Kardio – buď to človek miluje alebo nenávidí. Pre väčšinu kulturistov či fitnessiek tvorí kardio podstatnú časť tréningovej snahy o spaľovanie tukov, najmä počas prípravy na súťažné pódiá. Kardio tréning môže vyzerať všelijako – niekto robí 20 minútové kardio dvakrát týždenne, iní robievajú kardio 2 krát denne, existujú dokonca aj...

viac
Proteínový, kokosovo-orechový koláč

Šťavnatý koláč s obsahom srvátkového proteínu, bez použitia múky a pridaného cukru. 

viac
Sladké pokušenie pre milovníkov kokosu

Koláč plný kokosu v takmer všetkých svojich podobách, s tenkou vrstvou proteínového masla, voňavej cejlónskej škorice, posypaný chrumkavými kávovými zrnami. 

viac
Doplnky vhodné do diety

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných do diéty. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
Doplnky na objem

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných na objem. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk