Naturálne doplnky výživy Natural Nutrition

 

4 Tipy, ako sa zbaviť neprekonateľnej chuti na sladké

V období, kedy sa rozhodnete, že je najvyšší čas upraviť svoju telesnú hmotnosť, Vás začne prenasledovať chuť na všetky nezdravé sladkosti. Je však dôležité zachovať ,,chladnú“ hlavu a zamerať sa na také druhy potravín, ktoré nebudú negatívne ovplyvňovať hladinu krvného cukru. Ide o návyk, ktorého zbaviť sa, nie je vždy tá najjednoduchšia úloha....

viac
Kyselina hyalurónová: Ako vám pomôže pri bolestiach kĺbov

Kyselina hyalurónová sa najčastejšie spája s reklamami proti starnutiu. Rôzne krémy a prípravky pre ženy ju prezentujú ako najlepšieho pomocníka pri boji proti vráskam, celulitíde a iným príznakom starnutia. Jej využitie je však omnoho širšie a dnes sa na ňu pozrieme v kontexte kĺbovej výživy.

viac
Proteínové guličky s Goji a orechmi

Sladké, nepečené občerstvenie s vyšším podielom kazeínu, bez obsahu lepku a pridaného cukru :)

viac
Proteínové ,,Bounty“ kocky

Nepečené kocky s obsahom micelárneho kazeínu a množstva exotického kokosu :)

viac
Doplnky vhodné do diety

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných do diéty. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
Doplnky na objem

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných na objem. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk