Naturálne doplnky výživy Natural Nutrition

 

Doplnky vhodné do diety

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných do diéty. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
Doplnky na objem

Na našom e shope máme veľké množstvo doplnkov a veľa ľudí potom nevie aký doplnok si vlastne vybrať preto sme pre Vás natočili krátke video o doplnkoch vhodných na objem. Samozrejme možností je viacej a aj rôznych kombinácií, no veríme, že Vám to aspoň trochu pomôže.

viac
N-Acetylcysteín vo svetle vedy

Na úvod tohto článku by som sa rád v krátkosti predstavil. Som študentom medicíny v poslednom ročníku, aktívnym športovcom a už dlhšiu dobu sa venujem aj súťažnej kulturistike. Píšem to preto aby ste chápali, že mojimi článkami nemám v úmysle robiť reklamu danému produktu, ale hlavne chcem priniesť bežným ľudom...

viac
6 jednoduchých tipov, ako sa dostať po Vianociach znova do formy

Každý rok si pred Vianocami mnohí povieme : „ Tieto Vianoce sa nebudem prežierať, budem cvičiť namiesto toho, aby som celé dni prespal v posteli a nebudem piť ŽIADEN ALKOHOL“ Potom sa však väčšina z nás 2 dni po sviatkoch prebudí s neznesiteľným pocitom viny, miernou nádchou, žalúdočnými problémami a prebytočnou vodou v podkoží. Čo...

viac
Vegan kokosovo - karobový cheesecake

Chutný cheesecake bez lepku, bez vajec, bez rafinovaného cukru, bez laktózy :)

viac
Proteínová tvarohová kocka

Šťavnatý koláč bez obsahu lepku a pridaného cukru, s vyšším podielom bielkovín, ku ktorému prispel aj náš hydrolyzovaný srvátkový proteín – Hydro DH32. 

viac
Copyright 2014 - 2018 © namaximum.sk