Apple Cider Vinegar Gummies
Apple Cider Vinegar Gummies

Apple Cider Vinegar Gummies

Značka: Warrior
Predaj ukončený
Apple Cider Vinegar Gummies

Apple Cider Vinegar Gummies

Značka: Warrior
Hodnotenie:
0 recenzia
  • Ovocné želé cukríky s obsahom jablčného octu, vitamínu C a chrómu.
  • Prírodne ochutené ovocnými šťavami.
  • Vitamín C prispieva k zdravému stavu imunity, svalov, kostí a zubov.
  • Vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.

 Alternatívne názvy: gumové medvedíky, gumené medvedíky, gumové cukríky, gumené cukríky, jablčný ocot,

11,99 €
(1)
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
Apple Cider Vinegar Gummies
Apple Cider Vinegar Gummies
Informácie o produkte

Ovocné cukríky s jablčným octom sú chutným gumovým želé, ktoré telu dodá potrebné vitamíny. Obsahujú vysoké množstvo vitamínu C a chrómu pre podporu vášho organizmu. Nie sú prifarbované umelými farbivami a neobsahujú konzervačné látky. Na týchto gumových medvedíkoch si s určitosťou pochutí celá rodina. 


Nálož plná jablčného octu a vitamínov v chutných gumových medvedíkoch!


 ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

Vitamín C hrá kľúčovú úlohu v množstve dôležitých biochemických procesov v organizme. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, a to ako pri intenzívnom fyzickom výkone, tak aj počas bežného dňa. Podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, psychickú odolnosť a obranyschopnosť voči stavom vyčerpania a únavy. Ako významný antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Rovnako zvyšuje vstrebávanie železa a je potrebný pre zdravý stav kože, kostí, chrupaviek či zubov. Tým, že si ho náš organizmus nedokáže vytvoriť, je jeho príjem z kvalitných zdrojov nesmierne dôležitý. Účinky chrómu sú spojené s normálnym metabolizmom makronutrientov (cukrov, tukov, bielkovín) a udržiavaním normálnej hladiny glukózy v krvi.

Jablčný ocot sa získava procesom prirodzeného kvasenia sladkého, jablčného muštu. Spočiatku kvasinky fermentujú prirodzene obsiahnuté cukry na alkohol. Neskôr baktérie kyseliny octovej (Acetobacter) premenia alkohol na kyselinu octovú, ktorá  dodá výslednému produktu tradične kyslú chuť a štipľavý zápach. 

Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov, čo je základná skupina živín, do ktorej patria cukry, tuky a bielkoviny. Taktiež prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Regulácia hladiny krvného cukru v ľudskom tele je dôležitá, keďže jej zníženie, ako aj zvýšenie, môže mať rozsiahle nežiaduce účinky na organizmus. 

 

Z POHĽADU VEDY

Prečítajte si výsledok štúdie, ktorá porovnávala vstrebávanie vitamínov z gumených medvedíkov v porovnaní s tabletami. 

 

NÁŠ TIP!

Objavte široký sortiment nami ponúkaných vitamínov, dostupných tiež v lipozomálnej forme.  

Tieto gumené medvedíky sú správnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný produkt za rozumnú cenu.


Zloženie: glukózový sirup, cukor, jablčný ocot v prášku (nosič: maltodextrín), voda, pektín, koncentrát jablkovej šťavy, koncentrát šťavy z granátového jablka, koncentrát šťavy z čiernych ríbezlí, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný; kyselina L-askorbová (vitamín C), koncentrát mrkvovej šťavy, prírodná aróma, povlakové látky: karnaubský vosk, rastlinný olej; koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, pikolinát chrómu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.   Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 2 gumené cukríky 1-krát denne. 

Odporúčaná denná dávka: 2 gumené cukríky 

Účinné látky v ODD (2 gumené cukríky): jablčný ocot 1000mg*, vitamín C 40mg (50% RVH), chróm 6 μg (15% RVH). RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná. 

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika   

Apple Cider Vinegar Gummies
11,99 €
60 gummies Apple
Warrior

dočasne vypredané

11,99 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.