Články

1 2 3 4 5 6 7 8 >>
Svalová únava po cvičení: 5 tipov, ako ju zmierniť

Svalová únava alebo ľudovo povedané „svalovica“ je po fyzickom cvičení úplne prirodzená. Ak to so záťažou preženiete, môžete pociťovať bolesti, ktoré sa však dajú zmierniť pomocou niekoľkých procesov. Ako bojovať so svalovicou, aby nás na pár dní neodpísala a my tak môžeme ďalej cvičiť podľa plánu?  

viac
Potraviny na chudnutie (1. časť: ovocie a zelenina)

Mnoho ľudí sa snaží vyformovať si krajšiu postavu, zhodiť z brucha, stehien či bokov. Pravdou je, že na každého platí iný meter. Zopár potravín je však všeobecne vhodných a tie sa vždy oplatí zaradiť do svojho jedálnička. V prvej časti nášho seriálu sa pozrieme na ovocie a zeleninu, ktoré vám pri diéte neuškodia.

viac
3 jednoduché tipy pre zdravší jedálniček

Chceš začať žiť zdravšie a nevieš ako na to? Nevyznáš sa vo všetkých tých radách, výrazoch, ktoré na teba denne chŕlia médiá a známi športovci na sociálnych sieťach? Začni s týmito jednoduchými zmenami vo svojej kuchyni, ktorými nič nepokazíš.

viac
Zabudnite na jarnú únavu - s Fenylalanínom a vitamínom B6

Zimné obdobie je úspešne za nami, no poniektorí z nás teraz musia čeliť obávanej jarnej únave. Vonku je krásne, slnečné počasie a namiesto toho, aby Vás slnko vytiahlo za prah dverí,  vy zaspávate dokonca aj na stoličke, musíte čítať tie isté stránky  2x, nedokážete si veľa zapamätať – jednoducho ste unavení, aj keď nemáte dôvod. 

viac
Účinky quinoy vás prekvapia: Ako ju využiť v kuchyni?

Drobné zrnká, ktorých názov nevieme poriadne ani vysloviť. Quinoa, obilnina pôvodom z Južnej Ameriky, sa teší veľkej obľube aj v našich končinách. A skutočne má prečo. Jej účinky majú blahodarný vplyv na naše telo i dušu. 

viac
Fitness výživa podľa Schwarzeneggera: 5 zásad, ktorými sa riadi

  Najznámejší kulturista všetkých čias, akčný filmový hrdina a guvernér. To sú len tri z mnohých oblastí pôsobenia obľúbeného Arnieho. Aké zásady pri stravovaní presadzuje tento velikán po desiatkach rokoch skúseností s kulturistikou a fitness?

viac
1 2 3 4 5 6 7 8 >>
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk