Články

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Stravovací plán: Štyri chutné recepty pre rast svalovej hmoty

Máte žalostne málo času na zložitú prípravu jedál a stravovať sa v reštauráciách sa vám nezdá práve ekonomické? Potrebujete jedlá, ktoré majú vysoký obsah bielkovín a nie sú časovo náročné na prípravu? Inšpirujte sa týmito štyrmi receptami a uvidíte, že kulturistická diéta nie je žiadny horor.

viac
Tri mýty, ktoré vás oberajú o hodnotnú racionálnu stravu

Pri dodržiavaní racionálnej stravy robíme chyby rôzneho charakteru. Ich dôsledkom je, že aj napriek niekoľkomesačnej snahe a poctivým tréningom nechudneme tak, ako by sme chceli. Dnes vám prezradíme, aké tri mýty vás oberajú o dobrý pocit z vysnívanej hmotnosti.

viac
Najznámejší kulturisti, ktorí doplatili na nelegálne doplnky – steroidy

Napriek neustále pretriasanej škodlivosti, zákazom a hrozbám od autorít sú anabolické steroidy cestou mnohých športovcov. Spoliehajú sa na ich schopnosť nakopnúť rast svalov a zvýšiť fyzický výkon. Aké sú však ich negatívne účinky a ktorí známi športovci tomuto dopingu podľahli?

viac
Neviete kvôli postave ektomorfa nabrať svaly? Tieto proteíny sú pre vás najlepšie

Hodiny a hodiny potenia sa v posilňovni, kilogramy prijatej stravy, plná polica výživových doplnkov a svaly stále nikde? Aha, pán bude asi ektomorf. Prekonajte stagnáciu a skúste zmeniť zaužívané zvyky pre nakopnutie testosterónu a rastového hormónu.

viac
Potraviny na chudnutie, ktoré nakopnú váš metabolizmus (2. časť)

Konečne sa nám blíži leto, a preto nie je na škodu začať športovať, že? Okrem športu a cvičenia by ste však nemali zabúdať na svoju stravu. Nie, žiadne drastické diéty. Skôr máme na mysli zvýšený objem niekoľkých užitočných potravín. Prezradíme vám, ktoré z nich vám pomôžu nielen po zdravotnej stránke, ale aj pri chudnutí. 

viac
Svalová únava po cvičení: 5 tipov, ako ju zmierniť

Svalová únava alebo ľudovo povedané „svalovica“ je po fyzickom cvičení úplne prirodzená. Ak to so záťažou preženiete, môžete pociťovať bolesti, ktoré sa však dajú zmierniť pomocou niekoľkých procesov. Ako bojovať so svalovicou, aby nás na pár dní neodpísala a my tak môžeme ďalej cvičiť podľa plánu?  

viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk