Očisti svoju pečeň od toxínov!Pridané: 13.04.2018

Pečeň je druhým najväčším orgánom v našom tele (prvá je koža), ktorý je pre náš život nevyhnutný. Zodpovedá za množstvo zdraviu prospešných úkonov - čistí krv od toxínov, poskytuje energiu, produkuje žlč potrebnú pre trávenie, uchováva živiny, ktoré telo využíva ako stavebné kamene (vitamín B12, kyselina listová, železo, vitamín A, D, K) a stovky iných.

 

 

Zároveň je ale rezervoárom väčšiny toxínov a voľných radikálov, ktoré do nášho tela vstupujú prostredníctvom chemických látok z potravín, znečisťujúcich látok v ovzduší, nečistôt vo vode, užívania liekov, alkoholu, fajčenia cigariet, či dokonca sedavého spôsobu života.

 

 

Toxíny sú v našom tele ODPADOM. Ich nahromadenie spôsobuje poškodenie pečene a spomalenie funkcií niektorých orgánov.


 

Pestrec Mariánsky (Milkt thistle, Silybum marianum, Ostropestrec, mliečny bodliak) je druh bodliaka, ktorého zrelé semená obsahujú vzácnu látku – silymarín.

 

Silymarín je hlavnou aktívnou látkou - komplex flavonoidov obsahujúci silybín, silydianín a silychristín.Každé semienko z tohto druhu bodliaka obsahuje cca 5% silymarínu!

 

 

Poznáš výhody užívania Pestreca? 

  • Podporuje zdravie pečene a prispieva k jej ochrane.
  • Pomáha udržiavať jej funkciu a chrániť bunky.
  • Dodatočne podporuje trávenie a očistu tela – detoxikáciu.

 

Široké uplatnenie pri problémoch s pečeňou, vrátane poškodení spôsobenými chemikáliami (perorálne užívanie anabolických steroidov, prohormónov, liekov od bolesti, antikoncepčných piluliek, nadmerná konzumácia alkoholu, chemoterapia,…), či otravou hubami (Muchotrávka zelená).

 

 

Aký produkt zvoliť?

Vždy si vyberajte výživový doplnok s obsahom extraktu zo semien Pestreca, ktorý je štandardizovaný na  min. 70-80%!

U nás ho nájdete v podobe ľahko prehĺtateľných tabliet, alebo prášku.

 


Späť na zoznam článkov

Dôležité upozornenie pre zákazníkov ohľadom produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok

 

Dovoľujeme si informovať našich zákazníkov, že u produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok bol spätne zistený alergén siričitany v koncentrácii vyššej ako 10mg/kg, ktorý nie je uvedený na etikete výrobkov. Šetrením sa zistilo, že tento alergén je prirodzene sa vyskytujúcou súčasťou produktov chlorella a spirulina. Vyzývame preto zákazníkov, aby vyššie uvedené produkty nekonzumovali, ak sú alergickí na siričitany. Ak ste si niektorý z týchto produktov u nás zakúpili, je možné ich (aj otvorené) vrátiť a peniaze vám budú vrátené v plnej výške. Pre viac informácií nás kontaktujte na info@namaximum.sk

Copyright 2014 - 2018 © namaximum.sk