Recepty

1 2 3 4 5 >>
Proteínovo-tvarohový koláč bez cukru a múky

Šťavnatý koláč plný bielkovín, vhodný aj do diéty! 

viac
Vegan kokosovo - karobový cheesecake

Chutný cheesecake bez lepku, bez vajec, bez rafinovaného cukru, bez laktózy :)

viac
Proteínová tvarohová kocka

Šťavnatý koláč bez obsahu lepku a pridaného cukru, s vyšším podielom bielkovín, ku ktorému prispel aj náš hydrolyzovaný srvátkový proteín – Hydro DH32. 

viac
Bielkovinový, strúhaný koláč

Koláč plný bielkovín, tvarohu, šťavnatých jabĺk a škorice. Neobsahuje lepok, takže je ideálnou pochúťkou aj pre ľudí, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu :) .

viac
Burgre plné bielkovín, bez mäsa

Prinášame Vám skvelé receptové video, na výrobu domácich burgrov, plných bielkovín,trochu inak, bez mäsa. Ak chcete občasne Váš jedálniček odľahčiť od mäsa, ste vegetarián alebo len radi skúšate nové jedlá, toto je recept presne pre Vás.

viac
Proteínový, kokosovo-orechový koláč

Šťavnatý koláč s obsahom srvátkového proteínu, bez použitia múky a pridaného cukru. 

viac
1 2 3 4 5 >>

Dôležité upozornenie pre zákazníkov ohľadom produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok

 

Dovoľujeme si informovať našich zákazníkov, že u produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok bol spätne zistený alergén siričitany v koncentrácii vyššej ako 10mg/kg, ktorý nie je uvedený na etikete výrobkov. Šetrením sa zistilo, že tento alergén je prirodzene sa vyskytujúcou súčasťou produktov chlorella a spirulina. Vyzývame preto zákazníkov, aby vyššie uvedené produkty nekonzumovali, ak sú alergickí na siričitany. Ak ste si niektorý z týchto produktov u nás zakúpili, je možné ich (aj otvorené) vrátiť a peniaze vám budú vrátené v plnej výške. Pre viac informácií nás kontaktujte na info@namaximum.sk

Copyright 2014 - 2018 © namaximum.sk