Do p*dele s plasty

Značka: Jota
Predaj ukončený
Do p*dele s plasty

Do p*dele s plasty

Značka: Jota
Hodnotenie:
0 recenzia
  • Kniha Do p*dele s plastmi od autorky Emilly Barretovej
  • 101 spôsobov ako sa oslobodiť od plastov a pomôcť tak svetu.
  • Sprievodca životom bez plastového odpadu.


1,99 €
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
Do p*dele s plasty
Do p*dele s plasty
Informácie o produkte

Tiež vám nedá spať pomyslenie, že naša planéta je zahltená plastovým odpadom? Že sú ho plné oceány? 

Len žiadnu paniku! Prognózy ekológov sú neradostné, ale boj s plastmi už začal a zapojiť sa do neho môžete aj vy. Hoci je plast prevratným vynálezom av niektorých oblastiach by sme ho ťažko mohli nahradiť, najmä jednorazové plasty sú dnes zbytočne doslova všade a krátka doba ich použitia je úplne neúmerná veľmi dlhej životnosti. Táto kniha prináša 101 jednoduchých spôsobov, ako obmedziť plasty, a dotýka sa troch hlavných oblastí: jedla a pitia, domácnosti a životného štýlu. Napovie vám ohľadom nákupov a uchovania potravín, hygieny či módy a zistíte, že vaša snaha o udržateľnejší život je nielen výzvou, ale môže priniesť aj množstvo prekvapivých objavov a zábavy. 

Dotýka sa totiž aj niektorých situácií v živote, ktoré by vás možno nenapadli. Viete, že bežná žuvačka je vyrobená z plastov? Že plasty môžu obsahovať aj niektoré čajové vrecká? Vďaka jednoduchým praktickým krokom zameraným na obmedzenie plastov v každodennom živote je táto knižka perfektným sprievodcom pre každého, kto sa rozhodol narukovať do boja s plastmi. 

Naše ľahké tipy vás povedú tak, aby ste krôčik po krôčiku dokázali meniť svoje návyky, až sa nakoniec vylúčenie plastov zo života stane vašou prirodzenosťou.

Do p*dele s plasty
1,99 €
Český
Jota

dočasne vypredané

1,99 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.