Kapsulovanie na zakázku

Kapsulovanie sa stáva čoraz populárnejším - spotrebitelia oceňujú ich jednoduché a pohodlné užívanie, príjemnú či neutrálnu chuť a zároveň dostatočnú ochranu biologickej hodnoty obsahu. Najčastejšie sa využíva pri produktoch, ktorých účinnú látku je potrebné dodať do organizmu v menšom množstve. Nosíte v hlave nápad na vlastné kapsuly a potrebujete, aby vám ho niekto pomohol zrealizovať? Obrátili ste sa už na niekoľkých výrobcov, ale s výsledkom ste neboli spokojní? V tom prípade je pre vás PharmaLabs tým správnym riešením.


Ak máte o kapsulovanie záujem, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a radi vám poradíme vo všetkom, čo budete potrebovať pre vašu maximálnu spokojnosť. Zákazková výroba výživových doplnkov od našej spoločnosti je tým správnym krokom na nakopnutie vášho podnikania a na vytvorenie privátnej značky prvotriednej kvality.  


Rozlišujeme tvrdé (rastlinné, živočíšne) a mäkké (softgélové) kapsuly: 


RASTLINNÉ KAPSULY

Dvojdielne kapsuly vyrábané z hydroxypropylmetyl celulózy (HPMC) a farbiva. Sú tvorené dvomi valcovitými, na konci uzatvorenými a vzájomne zasúvateľnými časťami (telo a viečko).  Vzhľadom k tomu, že sú striktne rastlinného pôvodu, plne vyhovujú kultúrnym, náboženským a stravovacím požiadavkám rôznych cieľových skupín. Neobsahujú škrob, lepok ani konzervačné látky. Rozkladajú sa v žalúdku.  


ŽIVOČÍŠNE KAPSULY

Vyrábajú sa predovšetkým z hovädzej želatíny. Napriek základnej surovine môžu byť rovnako ako rastlinné kapsuly bezfarebné, bez špecifickej chuti či arómy. Na druhej strane, farbu oboch typov tvrdých kapsúl vieme plne prispôsobiť vašim preferenciám, ak budete chcieť, skombinujeme dve farby, prípadne ich pre vás potlačíme logom alebo ľubovoľným textom. Množstvo prášku, ktoré sa do kapsuly zmestí, závisí od veľkosti kapsuly, hustoty a hygroskopických vlastností spracovávanej zmesi. 


SOFTGÉLOVÉ KAPSULY

V porovnaní s tvrdými kapsulami majú hrubšie steny tvoriace uniformný celok, ktorý obklopuje a zároveň bezpečne chráni jej tekutý, resp. polotuhý obsah. Vďaka lepšej absorpcii a biologickej dostupnosti prispievajú k rýchlejšiemu nástupu účinku obsiahnutej látky. Hermeticky uzatvorená kapsula chráni pred oxidáciu a degradáciou vplyvom kyslíka, UV žiarenia a viditeľného svetla.     


Vo PharmaLabs disponujeme technológiami na výrobu tvrdých kapsúl, no v prípade záujmu o softgélové kapsuly sprostredkujeme ich výrobu a distribúciu prostredníctvom našich spoľahlivých zmluvných partnerov v Európskej únii.


Proces kapsulovania:

  1. Dodáte nám zložky, ktoré chcete mať v kapsulách a upresníte svoje požiadavky

  2. Na základe zadania zmeriame, aký objem produktu možno naplniť do kapsúl

  3. Vyrobíme a pošleme vám testovacie vzorky

  4. Po jej odsúhlasení a potvrdení objednávky spustíme veľkovýrobu kapsúl


V prípade záujmu o kapsulovanie nás neváhajte kontaktovať. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a radi vám poradíme vo všetkom, čo budete potrebovať pre vašu maximálnu spokojnosť. 


CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÉ DOPLNKY VÝŽIVY