Klín
Klín

Klín

Značka: Zoner Press
Predaj ukončený
Klín
videorecenzia

Klín

Značka: Zoner Press
  • Kniha Klin od investigatívneho novinára a autora Scotta Carney.
16,55 €
skladom

Možnosti dopravy

Pri objednávke nad 80 € doprava zadarmo!
  • Kuriér (ľubovoľný) - 2,99 €
  • Packeta (Zasielkovňa) - 1,99 €
  • Kuriér GLS - 3,50 €
  • Kuriér SPS - 3,50 €
  • Slovenská pošta (platba vopred) - 2,99 €
  • Slovenská pošta (dobierka) - 4,99 €

Ešte 80 € a získaš dopravu zadarmo!

- +
Klín
Klín
Informácie o produkte

Klin je kombináciou metód, tréningu a pohľadu na svet, ktorý vám umožní prevziať kontrolu nad vlastným životom. V tomto explozívnom skúmaní medzí odolnosti objavíte, ako môžete získať kontrolu nad automatickými fyziologickými reakciami svojho tela a stať sa superčlovekom, ktorým chcete byť. 

Vo svojom bestsellere Co tě nezabije sa investigatívny  novinár Scott Carney ponoril do ľadovej vody a naučil sa dýchacie techniky od ľadového muža“ Wima Hofa. Získal nadľudskú odolnosť a utíšilo mu to pretrvávajúce autoimunitné ochorenie. 

Jadrom týchto metód je technika zvaná Klin, ktorá môže dať človeku výhodu takmer v akejkoľvek situácii. Skvelá vec na Kline je to, že to nie je niečo, čo je u niektorých ľudí vrodené a u iných nie. Ako uvidíte v tejto knihe, všetci ho v určitých okamihoch do istej miery používame. Najúžasnejšia vec na tom je, že akonáhle si toho budete vedomí a akonáhle sa ho naučíte používať, jeho možnosti sú neuveriteľne rozsiahle. 

Cieľom tejto knihy je skĺbiť biológiu, ktorú sme zdedili po našich dávnych predkoch, so svetom, v ktorom žijeme dnes. V tomto napínavom skúmaní limitov a potenciálu ľudského tela hľadá Carney po celom svete ľudí, ktorí rozumejú jemnej reči toho, ako telo reaguje na svoje prostredie. Čelí strachu v špičkovom neurovedeckom laboratóriu v Stanforde a poznáva stavy flow pri nebezpečných tréningoch so závažím. 

V žiare lotyšskej sauny sa stretáva s majstrami mentálneho rozptýlenia, experimentuje s dychovými technikami, ktoré ho privedú na vrchol transcendencie, prehľadáva svoju myseľ vo floatingových nádržiach, a nakoniec skončí v amazonskej džungli so šamanom, ktorý sľubuje buď šialenstvo alebo nájdenie univerzálneho. To všetko v snahe pochopiť, čoho sme skutočne schopní.

Klín
16,55 €
Zoner Press

skladom

16,55 €
- +

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Video recenzia
  • Kniha Klin od investigatívneho novinára a autora Scotta Carney.