Kolagén pod Vašou značkou

Chcete svojim zákazníkom dopriať kvalitný produkt s obsahom prvotriedneho kolagénu? Máte predstavu o tom, ako by mal vyzerať, ale potrebujete nápad dostať do praxe? V tom prípade ste tu správne. Vo PharmaLabs disponujeme širokou ponukou kolagénov, vitamínov, minerálov a rôznych rastlinných extraktov pre výrobu dokonalého kolagénového doplnku výživy pre váš obchod.


Naša spoločnosť vyvinula svoje vlastné technologické postupy na zákazkovú výrobu kolagénu typu I z troch rôznych zdrojov (bovinný, bravčový, rybací). Kolagén vyrábame vo forme koncentrovanej kolagénovej hmoty, kolagénového gélu a lyofilizovaného kolagénu vo forme prášku. Dbáme na prvotriednu kvalitu v súlade s požiadavkami noriem ISO. 


Váš vysnívaný kolagénový produkt Vám nielen vyrobíme, no radi Vám poradíme aj s vývojom toho ideálneho zloženia, vytvorenia požadovanej lahodnej chute s ohľadom na všetky legislatívne predpisy a nariadenia a váš produkt vám štýlovo zabalíme tak, aby sa vynímal na poličkách obchodných regálov a ponúk internetových obchodov.


Kolagén, ako najviac sa vyskytujúci proteín stavovcov, je najdôležitejšou bielkovinou spojivových tkanív. Tvorí 25-30% všetkých bielkovín cicavcov, 70% kože, a dokonca 10% našej celkovej telesnej hmotnosti. Molekuly kolagénu sú rozdelených najmenej do 28 známych typov, vzájomne sa líšiacich sekvenciou aminokyselín, molekulárnou hmotnosťou, šttruktúrou a funkciou. 


Najčastejšie sa vyskytujúcimi typmi sú I a II, zodpovedajú za pružnosť, pevnosť, primeranú vlhkosť a sústavné vyživovanie buniek kože, kostí, rohovky, väzov, šliach a chrupaviek. Nie je toxický, nevyvoláva imunitné reakcie organizmu, degraduje sa na telu vlastné peptidy a aminokyseliny. Tvorí pevné, stabilné, nerozpustné vlákna štruktúry pravotočivej šrúbovice. Je tvarovateľný, je možné ovplyvňovať jeho vstrebateľnosť, fyzikálne, chemické a mechanické vlastnosti podľa požiadaviek.   


Použitie kolagénu má svoj pôvod vo fyziologickej podobnosti aplikovaného kolagénu s telesným kolagénom príjemcu, jeho resorbovateľnostti a schopnosti zadržiavať vodu. Potravinársky kolagén v lyofilizovanej či práškovej forme slúži na výrobu kĺbovej výživy a väziva, napomáha zvyšovaniu pevnosti chrupaviek


PharmaLabs vám garantuje profesionálny prístup, špičkový produkt a expresné jednanie. Vďaka nám máte na dosah svoju vlastnú privátnu značku prvotriednej kvality. 


 CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÝ KOLAGÉN