Levanduľa lekárska extrakt
Levanduľa lekárska extrakt

Levanduľa lekárska extrakt

Značka: Natural Nutrition
  • Novinka
Predaj ukončený
Levanduľa lekárska extrakt

Levanduľa lekárska extrakt

Značka: Natural Nutrition
  • Novinka
  • 400 mg extraktu z levandule v jednej dávke!
  • Skvelý zdroj trieslovín, silíc a terpénov.
  • Najčastejšie sa užíva pri problémoch so spánkom.
  • Užíva sa už tisícky rokov.

Alternatívne názvy: levander extract, Lavandula Vera, Lavanda, Alhucema, Ostokhoddus

EAN: 8588000398072

9,90 €
(1)
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
Levanduľa lekárska extrakt
Levanduľa lekárska extrakt
Informácie o produkte

Levanduľa, známa ako Lavandula angustifolia, je odolná stálozelená rastlina, ktorej korene siahajú do Stredomoria. Táto pôvabná bylina, uznávaná pre svoju nádhernú vôňu a liečivý olej, ponúka množstvo potenciálnych zdravotných výhod.

 

Samotný názov levanduľa pochádza z latinského slova „lavare”, čo v preklade znamená „umývať”. Najstaršie historické záznamy ukazujú, že levanduľa bola v starovekom Egypte základným prostriedkom, ktorý dokonca zohrával úlohu v procese mumifikácie. V priebehu storočí sa levanduľa stala obľúbeným doplnkom kúpeľov v oblastiach ako staroveká Perzia, Grécko a Rím. Tieto kultúry verili, že táto bylina je kľúčom k očiste tela aj mysle.

Levanduľa sa môže pochváliť pozoruhodným olejom, ktorý má potenciálnu schopnosť navodiť pokoj a uvoľnenie, čím zmierňuje napätie v našich svaloch.

 

Okrem toho tento rastlinný zázrak vykazuje antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čo z neho robí zaujímavý predmet výskumu modernej medicíny. Upokojujúce vlastnosti levandule môžu napríklad pomôcť v boji proti nespavosti a pripraviť tak pôdu pre pokojné noci a svieže rána. Jej upokojujúca vôňa môže zmierniť nepríjemné bolesti hlavy a umožniť vám znovu sa sústrediť.

 

V jednej dávke extraktu sa nachádza až 400 mg účinnej látky.

Výrobca: RJ Trading, s.r.o., Čemernianska 52/35, 09303 Vranov nad Topľou, Slovensko 

Použitie a dávkovanie

Dávkovanie: 1x denne polovicu zarovnanej 1ml odmerky (400mg) rozmiešajte vo vode a vypite.  Pre maximálnu presnosť váženia dávky odporúčame použitie kalibrovanej mikrováhy. Odporúčaná denná dávka: 400mg Účinné látky v ODD (400mg): Levanduľa lekárska extrakt (Lavandula Angustifolia) 400mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Skladovanie a upozornenia

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Zloženie a alergény

Zloženie: Levanduľa lekárska extrakt (Lavandula Angustifolia). 


Levanduľa lekárska extrakt
9,90 €
100g
Natural Nutrition

dočasne vypredané

9,90 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.