Liposomal Immunity Booster
Liposomal Immunity Booster

Liposomal Immunity Booster

Značka: BioMedical
 • Zachráň ma
 • Imunita +
 • Novinka
Predaj ukončený
Liposomal Immunity Booster

Liposomal Immunity Booster

Značka: BioMedical
Hodnotenie:
0 recenzia
 • Zachráň ma
 • Imunita +
 • Novinka
 • Zmes bylín priaznivo vplývajúcich na imunitný systém a dýchacie cesty.
 • S obsahom sladkého drievka, hlivy ustricovej a materinej dúšky.
 • Lipozomálna forma pre vysokú vstrebateľnosť a dostupnosť.
 • Nezameniteľná čokoládovo-vanilková príchuť.
 • Vhodný pre vegetariánov aj vegánov.


AKCIA - expirácia produktu končí 04.10.2022 

Alternatívne názvy: podpora imunity.

34,90 €
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
Informácie o produkte

Liposomal Immunity Booster je zmes celkovo siedmich rastlín doplnená o betaglukány extrahované z čerstvej hlivy ustricovej. Ak vás trápia časté problémy s dýchacími cestami a neviete si s nimi rady, je tento produkt určený práve pre Vás. Ak sú pele, výrazné rozdiely teplôt či suchý vzduch vašimi úhlavnými nepriateľmi, nie je na škodu použiť niečo prírodné a stáročiami overené. Liposomal Throat, Bronchi, Lungs ocení každý, kto to so svojim zdravím myslí naozaj vážne. 

 

Liposomal Immunity Booster je zmes siedmich rastlín a beta-glukánov pre podporu imunitného systému a dýchacích ciest!

 

ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

Látky obsiahnuté v sladkom drievku podporujú tvorbu žalúdočných štiav a riedenie hustého hlienu v dýchacích cestách. Okrem toho prospievajú dobrému stavu močového traktu, navodzujú duševný pokoj a rovnováhu. Betaglukány predstavujú prirodzene sa vyskytujúce polysacharidy s pozitívnymi účinkami na imunitný systém. Vo veľkých množstvách sa vyskytujú v hlive ustricovej. Kvety divozelu veľkokvetého, materinej dúšky, prvosienky jarnej a hrabu obyčajného sú podobne ako sladké drievko najmä výborným rozpúšťačom hlienov, a to vďaka obsahu saponínov, éterických olejov, glykozidov, flavonoidov, silíc, vitamínov a minerálov. Železník lekársky je skvelým prostriedkom pri prechladnutí, a tiež účinným prírodným kloktadlom. 

  

Z POHĽADU VEDY

Prečítajte si, aké pozitívne účinky na ľudský organizmus má (nielen) hliva ustricová. 

 

NÁŠ TIP!

 V lipozomálnej forme toho ponúkame oveľa viac, vyskúšajte!

 

Rovnako ako všetky nami predávané produkty, aj Liposomal Throat, Bronchi, Lungs je vyrobený z bezpečných a starostlivo vybraných ingrediencií.


Zloženie: demineralizovaná voda, slnečnicový lecitín,   sladké drievko (Glycyrrhiza glabra L.), beta glukány extrahované z čerstvej Hlivy ustricovej, kvety Bazy čiernej (Sambucus nigra L.), kvety Divozelu veľkokvetého (Verbascum densiflorum L.), kvety Prvosienky jarnej (Primula veris L.), listy Hrabu obyčajného (Carpinus betulus L.), vňať Železníka lekárskeho (Verbena officinalis L.), vňať Materinej dúšky (Thymus serpyllum L.), konzervačná látka: sorban draselný, antioxidant: L-askorbát sodný, glycerín, prírodná čokoládová aróma s vanilkou. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte v priebehu 30-tich dní. 

Dávkovanie: 2-krát denne 5ml (1 čajová lyžička) pridajte do 1dcl džúsu, vody alebo čaju a vypite.  

Odporúčaná denná dávka: 10ml 

Účinné látky v ODD (10ml): sladké drievko 6250mg*, beta glukány 125mg*, kvety Bazy čiernej 24mg*, listy Hrabu obyčajného 16mg*, kvety Divozelu veľkokvetého 15mg*, kvety Prvosienky jarnej 8,7mg*, vňať Železníka lekárskeho 8,35mg*, vňať Materinej dúšky 7,76mg*. RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná. 

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Liposomal Immunity Booster
34,90 €
200ml
BioMedical

dočasne vypredané

34,90 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.