Dominik Zeman

Úvod Náš tím Dominik Zeman

Dominik je úspešný naturálny kulturista ktorému by jeho úspechy mohol každý závidieť. No napriek tomu je veľmi skromný.
Prvé stretnutie s ním ma milo prekvapilo.
Stretol som sa s mladým sympatickým chalanom s ktorého vyžaroval pokoj, odhodlanie a taká vyrovnanosť.
Viacej už priamo v rozhovore s Dominikom.Starosta:
Ako si sa dostal vlastne k posilňovaniu a vlastne prečo si si vybral tento šport?Dominik:
Ku kulturistike ako takej som si pričuchol už v rokoch, kedy som navštevoval materskú školu a z ktorej ma otec vyzdvihol a brával na svoje tréningy a predsúťažné prípravy , všetko som od malička sledoval . K cvičeniu v posilovni som sa dostal vo svojich 14tich rokoch kde som sa učil základným cvikom . už vtedy som podával napdriemerné výkony keď som ako 15 ročný na benchpress zatlačil prvý krát povestnú stovku . Kulturistiku som si vybral preto lebo je to individuálny šport, defakto výsledok a to, čo dokážem zaleží len a len na mne .Starosta:
Kedy ťa napadlo, že začneš súťažiť?

Dominik:
Napadlo ma to presne na moje sedemnáste narodeniny, kedy som si uvedomil, že mám v sebe nejaký potenciál a schopnosti , na to aby som niečo dokázal a ,že nechcem svoj život premárniť len po diskotékach s alkoholom drogami a podobne . Dosiahnuť niečo v živote ,čo nedosiahol každý .Vyčleniť sa z davu.
Starosta:
Povedz nám niečo o prvej súťaži a prvom úspechu.

Dominik:

Na svoju prvú sútaž si spomínam veľmi dobre, vošiel som do prezentačnej miestnosti ako sedemnást ročné chlapčisko aj s mojím otcom ,ktorý mi do teraz robí servismana po sútažiach ,kde bolo veľa vyrysovaných borcov a moja prvá reakcia bola : Oco ideme domov ja tu nemám čo robiť ( smiech). Nakoniec to dopadlo tak, že som si odnášal zlatú medailu z kategorií dorast .

Starosta:
A čo tvoje najväčšie úspechy?

Dominik:
Medzi svoje najväčšie považujem bronzovú a striebornú medialu z Majstrovstiev sveta v juniorskej kategorií .Takisto môj posledný úspech ,kde z prechodu juniorskej do mužskej kategorií som získal titul majstra Slovenska . No najviac si asi cením Titul absolútneho víťaza majstrovstiev Slovenska z roku 2012 , kedy ako doposiaľ jediný junior v historií naturálnej kulturistiky som dokázal ziskať takéto ocenenie .

  


Starosta:
Je rok 2015 aké máš plány do tohto roku?

 Dominik:
Uvažujem nad jesennou časťou roku 2015 ale niesom ešte pevne rozhodnutý ,možno potiahnem kvalitnejšiu objemovú fazu na jar 2016 .

Starosta:
To, že snami spolupracuješ vie veľa ľudí no možno nie každý chceš sa k tomu nejako vyjadriť? Myslím o spolupráci v NN pre čitateľov ktorý nás ešte nepoznajú

Dominik:
Natural nutrition svojím pôsobením prineslo na Slovensko novú "éru" alebo evolúciu doplnkov výživy . Kde sa spojila kvalita doplnkov výživy s nízkou cenou a seriozným prístupom k ľudom ich cvičeniu a samotnému životnému štýlu . Je to skvelé, že niečo také funguje na Slovensku.

 

 

 


Starosta:
Čo by si odkázal hlavne začínajúcim, ale aj mierne pokročilým?Dominik:
Cvičenie a kulturistika je beh na naozaj dlhé traťe, nie vždy je možné cvičiť naplno a pracovať na 100% . No čo je najdôležitejšie je NIKDY!! neprestať a vytrvať .Kulturistika je životný štýl buď ho milujete a ste na nom závislý alebo to nenávidíte . Výsledky sa časom dostavia.Starosta:
Tak to si myslím, že na také krádke predstavenie stačí. Nabudúce by sme mohli napísať niečo o tréningu či strave. A dúfam, že forma pôjde dobre a ešte na jeseň budeš na nejakej súťaži.

Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk