Tatiana Hubková

Úvod Náš tím Tatiana Hubková

     Športu sa venujem celý život. Ako dieťa som prešla všetkým možným od atletiky, cyklistiky, volejbalu až nakoniec mi učaroval fitness, čo bolo normálne, pretože môj ocino bol kulturista a k činkám som mala blízko. Pokračujem v ocinových šľapajách. V roku 2010 ma nahovoril kamarát Janko Moravčík, či by som nechcela súťažiť a zaviedol ma za mojím trénerom pánom Lubom Hečkom, s ktorým spolupracujem dodnes. Trénerovi som veľmi vďačná za všetko čo ma naučil v tomto športe a dokázal ma naviesť tým správnym smerom ako využiť svoj potenciál.

 


    Súťažím v Slovenskej asociácii kulturistiky fitness a silového trojboja - SAKFST, ktorá je pod hlavičkou IFBB, môj domovský klub za ktorý pretekám je VTJ Technica Liptovský Mikuláš.

  

     Fitness nie je len o dvíhaní činiek a súťažení je to životný štýl, ktorý Vás uchváti a pohltí do seba. Príprava na súťaže a samotné súťaženie mi dalo strašne veľa, spoznala som veľa ľudí a našla nových priateľov. Je to úžasný a skvelý pocit, keď vidím ako sa moje telo mení a pretvára. Je to super nemenila by som. Som typ človeka, ktorý neprestane a nevzdáva sa.

 

      Môj sparing partner je priateľ Adam, ktorý mi pomáha v príprave a samozrejme firma Natural Nutrition, ktorej som členkou teamu a oni pomohli za 5 min 12 ako sa vraví. Vďaka ich výrobkom napredujem, pretože výrobky Natural Nutrition spĺňajú všetko čo športovec potrebuje v príprave - silu, energiu, regeneráciu, kvalitu, chuť a garanciu produktu.

  

      Voľný čas trávim s priateľom, rodinou, v posilke. Robím prácu, ktorá ma baví a je to celoživotné. Jazdím profesionálne na koni, drezúra, parkúr, vytrvalosť.

  

     Môj obľúbený tréning sú nohy, brutálne opakovania a super série, slabá partia je hĺbka brucha.

 

     Moje úspechy : r. 2011 - 2. miesto Veľká cena Humenného, Nominácia na MS žien vo fitness. 

- 15. miesto Majstrovstvá Sveta vo fitness žien Srbsko
- 2. miesto Tatranský pohár

r. 2012 - 1.miesto M-SR v bodyfitness nad 163 cm
1. miesto Veľká cena Humenného

r. 2013 pauza

r.2014 - 1. miesto M-SR v bodyfitness nad 163 cm

 

 

Plány do budúcna: štartovať na Arnold Classic v Španielsku, ME a MS IFBB

 

Obľúbené jedlo: zeleninové rizoto s hovädzím steakom, šúľance s makom alebo strúhankou
napoj. káva s mliekom bez cukru, voda s citrónom

Moje motto: nikdy nehovor , že sa niečo nedá, lebo príde iniciatívny človek , ktorý o tom nevie že sa to nedá a spraví to....

vždy sa všetko dá, len treba tvrdo makať a výsledok sa dostaví.

JA som Natural Nutrition


S pozdravom Tatiana HD

 

Copyright 2014 - 2017 © namaximum.sk