O nás

Projekt NaMaximum

PREČO to celé vzniklo / AKO to celé funguje / ČO ponúkame ?PREČO…

… pretože veríme, že každý človek môže mať prístup k výžive a jej doplnkom v TOP kvalite za REÁLNY peniaz, ktorý odráža jeho skutočnú hodnotu.

Zrýchlenie životného tempa dnešnej doby, ktoré so sebou nesie zvýšené množstvo stresu zvyšuje nároky ľudského organizmu na kvalitu výživy. Zvýšený dopyt po kvalitnej výžive so sebou priniesol aj obrovský pretlak nových značiek doplnkov výživy, masívne marketingové kampane a silný konkurenčný boj, ktorý so sebou častokrát prináša nútené znižovanie výrobných nákladov či zvyšovanie konečných cien doplnkovej výživy. V zápale boja o zákazníka výrobcovia a distribútori výživy tak zabúdajú na to najdôležitejšie - na človeka, ktorý si zaslúži zlepšiť kvalitu svojho života správnou výživou za dostupný peniaz.

Veríme, že s láskou, neutíchajúcou snahou a prístupom popierajúcim aktuálne Status Quo dokážeme prinavrátiť výhodný prístup človeka ku kvalitnej doplnkovej výžive za férový peniaz na vrchol priorít vo fitness a wellness odvetví.

PRETO, sme na trh vstúpili s našim projektom pod názvom NaMaximum.AKO…

… najpriamočiarejšie, ako sa to len dá - z výroby priamo k zákazníkovi.

Množstvo novovzniknutých značiek doplnkov výživy necháva svoje produkty zákazkovo vyrábať u známejších či menej známych výrobcov. Značky, ktoré sa spoliehajú na zákazkovú výrobu doplnkov výživy sú odkázané na nákupné ceny a kvalitu stanovenú samotnými výrobcami. Výsledné produkty sa častokrát líšia len obalmi, marketingom či kvalitou distribučných štruktúr.

My to robíme inak! Namiesto investícií do otravného marketingu smerujeme naše investície prioritne do vlastnej výroby. Vlastná výroba nám dáva priestor na dohľad nad kvalitou celého výrobného procesu, vlastnú kontrolu nad optimalizáciou cien finálnych produktov bez nutnosti šetrenia na kvalite vstupných surovín. Skladba našich produktov sa vždy opiera o dôveryhodné štúdie, nenasleduje teda aktuálne trendy, nasleduje odbornosť a fakty.

Navyše objednávky expedujeme buď priamo z výroby alebo z nášho logistického centra priamo k Vám domov! 

Žiadni distribútori = žiadné cenové prirážky na produktoch.

Nieje to jednoduchšia cesta, ale je to jediná cesta, ako veci robiť podľa nášho “PREČO”.ČO…

… všetko, čo Vaša diéta vyždauje.

Našu ponuku neustále rozširujeme, budujeme najkomplexnejšie portfólio zdravých doplnkov pod vlastnou značkou na trhu. Naše zameranie nekončí pri doplnkoch pre kulturistov, naša ponuka osloví každého od študentov, cez mamičky v domácnosti, uponáhľaných ľudí z kancelárií, seniorov až po profesionálnych športovcov. Naša ponuka dnes zahŕňa vyše 700 produktov, preto sme našu ponuku rozdelili pod 3 značky pre jednoduchšiu orientáciu.


Natural Nutrition

Doplnky výživy a potraviny v ich najčistejšej forme, bez umelých farbív, bez GMO, bez zbytočných plnív a zahusťovadiel. V ponuke značky Natural Nutrition nájdete mnoho druhov proteínových práškov, sacharidov, tukov, samotných aminokyselín, stimulantov a mnoho iného. Naša ponuka zahŕňa aj produkty, ktoré nájdete len u nás!

Táto značka je určená pre všetkých, ktorí chcú mať totálnu kontrolu nad kompozíciou doplnkov výživy vďaka možnosti nákupu samotných surovín, ktoré sa využívajú pri tvorbe komplexných doplnkov výživy. 

S Natural Nutrition máte možnosť namiešať si vlastné efektívne zmesi pre podporu Vášho výkonu.

Ich efektivita je obmedzená len Vašimi skúsenosťami a predstavivosťou!


Warrior

Doplnky z tejto rady ponúkajú komplexné a mimoriadne chutné riešenia pre výkonnostné nedostatky, či nedostatky v suplementácii. Problém so sústredením? S naberaním svalovej hmoty či efektívnou stratou tuku? Chýbajúca energie či zhoršená regenerácia? Tréningová letargia? Boľavé kĺby a úpony? Máme riešenia! 

Ponuke dominujú chuťovo vynikajúce proteínové prášky, od pomalších zdrojov až po profesionálne, enzymaticky naštiepené srvátkové peptidy. Nájdete tu však aj širokú ponuku bylinných extraktov, adaptogénnych zmesí a bylín z Ayurvédy, enzýmov, zložiek kĺbovej výživy a pod.

Warrior nieje ten bojovník, ktorý každého premôže, ale ten, ktorý dokáže poraziť svoje včerajšie ja a to dnešné rozvinúť o čosi viac než včera! 

Warrior je ten, ktorý na sebe pracuje aj keď ho nikto nevidí!


BioMedical

V ponuke ďalšej z našich značiek nájdete zväčša kvalitné prírodné produkty v 100% BIO kvalite. Pod značkou BioMedical ponúkame aj množstvo kvalitných orieškových masiel, kokosové a kakaové tuky aj obľúbené organizmus-čistiace, zelené produkty ako je spirulina, mladý jačmeň, chlorella ale aj Ayurvédske adaptogény v práškovej forme.

Značka je určená najmä pre ľudí, ktorí preferujú čo najprírodnejšiu formu výživy v jej organickej podobe.

Príroda si k Vám vždy nájde cestu!


Na záver...

Nakoľko veľkú časť našich obratov investujeme do nových výrobných procesov, každý jeden zákazník sa stáva súčasťou a pomyselným sponzorom nášho projektu. Nákupom u nás sa s najväčšou pravdepodobnosťou zasluhujete o to, že naše služby a ponuku budeme môcť aj naďalej skvalitňovať a rozširovať!


Keep Moving Forward.