Prírodné kozmetické Íly

O tento produkt sa práve zaujíma ďalších 0 ľudí
  • Novinky

Prírodné kozmetické Íly

- 100% prírodné íly s mnohými blahodarnými účinkami.

- Vhodné na výživu a čistenie pokožky a vlasov.

- Úplne čisté zloženie bez umelých prísad.

- Vegan

Značka: Goodie

5,19 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Variant produktu Značka Dostupnosť Cena
Prírodné kozmetické Íly Marocký
Marocký
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
- +
Prírodné kozmetické Íly Červený
Červený
Goodie

skladom

5,29 € s DPH
Goodie

skladom

5,29 € s DPH
- +
Prírodné kozmetické Íly Ružový
Ružový
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
- +
Prírodné kozmetické Íly Zelený
Zelený
Goodie

skladom

5,59 € s DPH
Goodie

skladom

5,59 € s DPH
- +
Prírodné kozmetické Íly Biely
Biely
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
Goodie

skladom

5,19 € s DPH
- +

Biely francúzsky íl Kaolín 140g - Tento íl je úplne hypoalergénny a je preto vhodný aj pre citlivú pokožku. Krásne čisté pleť a sťahuje póry. Vďaka minerálom ako je kremík je dôležitý pre výživu pokožky i vlasov.

        Použitie: Biely íl je vhodný ako maska na tvár i vlasy. Stačí ho zmiešať s vodou, prípadne s obľúbeným olejom, či kvetinovou vovodu. Vytvoríte kašovitú hmotu. Naneste na pokožku / vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút a zmyte. Biely íl môžete použiť aj pri kúpeli. Stačí nasypať cca 4lžíce do vane a 20minut relaxovať. Vaša pokožka potom bude jemná a vyživená.

       Zloženie: 100% biely íl (kaolín) -prášek


Červený íl Terrasol 140g - Jemne mletý prášok pomáha odstraňovať toxíny a má vyživujúce a revitalizáciu účinky. Pokožku čistí a rozjasňuje, podporuje tiež tvorbu kolagénu. Vhodný je najmä pre aknóznu a citlivú pleť.

             Použitie: Ideálne ako maska na tvár i vlasy. Stačí ho zmiešať s vodou, prípadne s obľúbeným olejom, či kvetinovou vovodu. Vytvoríte kašovitú hmotu. Naneste na pokožku / vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút a zmyte. Terrasol je tiež vhodný na vnútorné použitie. Odporúča sa 1-2 lyžičky po jedle zmiešané s vodou.

            Zloženie: 100% červený íl (terrasol).


Marocký íl Rhasoul 140g - Ideálny je najmä pre normálnu a problematickú pleť. Ide o jemný prášok, ktory revitalizačné, upokojujúce a vyživujúce účinky. Vďaka nemu je čistá, pružná pokožka i vlasy.

            Použitie: Íl je vhodný ako maska na tvár i vlasy. Stačí ho zmiešať s vodou, prípadne s obľúbeným olejom, či kvetinovou vovodu. Vytvoríte kašovitú hmotu. Naneste na pokožku / vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút a zmyte.

           Zloženie: 100% marocký lávový íl (rhassoul) -prášek.


Ružový íl 140g - Tento íl je vhodný najmä pre citlivú pokožku. Má exfoliačné a silne čistiace účinky. Upravuje suchosť a šupinatenie pleti a tiež zlepšuje jej elasticitu. Pokožku krásne regeneruje a vyživuje a zbavuje ju odumretých buniek.

                Použitie: Ružový íl je vhodný ako maska na tvár i vlasy. Stačí ho zmiešať s vodou, prípadne s obľúbeným olejom, či kvetinovou vovodu. Vytvoríte kašovitú hmotu. Naneste na pokožku / vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút a zmyte. Môžete ho tiež použiť aj pri kúpeli. Stačí nasypať cca 4lžíce do vane a 20minut relaxovať. Vaša pokožka potom bude jemná a vyživená.

               Zloženie: 100% ružový íl (pink bentonite).


Zelený francúzsky íl Lunasol 140g - Zelený íl je vhodný pre všetky typy pleti (problematická, citlivá, pleť s akné), pokožku skvele čistí, exfoliuje, vyživuje, tonizuje a vyhladzuje.

              Použitie: Íl je vhodný ako maska na tvár i vlasy. Stačí ho zmiešať s vodou, prípadne s obľúbeným olejom, či kvetinovou vovodu. Vytvoríte kašovitú hmotu. Naneste na pokožku / vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút a zmyte. Môžete ho použiť aj pri kúpeli. Stačí nasypať cca 4lžíce do vane a 20minut relaxovať. Vaša pokožka potom bude jemná a vyživená.

               Zloženie: 100% zelený íl (lunasol) -prášek.
Upozornenie: Íly by nemali prísť do kontaktu s kovom, ideálne je preto k príprave použiť drevenú špachtličku. Skladujte v tme do 25 ° C.

Zobraziť:    Najnovšie | Najrelevantnejšie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Položte otázku

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Ešte
neodchádzajte!

10%

Prihláste sa na odber našich pravidelných akcií a noviniek a získajte 10% zľavu na Váš nákup na www.namaximum.sk