Svoboda v jídle jednou pro vždy
Svoboda v jídle jednou pro vždy

Svoboda v jídle jednou pro vždy

Značka: Zoner Press
Predaj ukončený
Svoboda v jídle jednou pro vždy

Svoboda v jídle jednou pro vždy

Značka: Zoner Press
Hodnotenie:
0 recenzia

Kniha Svoboda v jídle jednou pro vždy od Melissi Hartwigovej.

15,10 €
skladom

Možnosti dopravy

Pri objednávke nad 80 € doprava zadarmo!
  • Kuriér (ľubovoľný) - 2,99 €
  • Packeta (Zasielkovňa) - 1,99 €
  • Kuriér GLS - 3,50 €
  • Kuriér SPS - 3,50 €
  • Slovenská pošta (platba vopred) - 2,99 €
  • Slovenská pošta (dobierka) - 4,99 €

Ešte 80 € a získaš dopravu zadarmo!

+ -
Svoboda v jídle jednou pro vždy
Svoboda v jídle jednou pro vždy
Informácie o produkte

Ako sa zbaviť zlých návykov, pocitov viny a úzkostí spojených s jedlom. 

Je pre vás jedlo zdrojom potešenia, alebo úzkostí a výčitiek? Všetci vieme, aký veľký vplyv má strava na naše zdravie, ale napriek tomu podliehame zožieravým chutiam a následným negatívnym pocitom. V knihe Sloboda v jedle raz a navždy nájdete účinné nástroje pre prácu s vašimi návykmi a zahájite tak cestu za zdravým a udržateľným jedálničkom. 

Diéty nefungujú, tvrdí Melissa Hartwigová. Namiesto nich vám predstaví oveľa užitočnejšie know-how: premyslený plán, ktorý vás v troch krokoch prevedie procesom stravovacieho reštartu a pomôže vám zostaviť vyvážený jedálniček na mieru priamo pre vás – jedálniček, ktorý vám už zostane po celý život. Vďaka tejto knihe odhalíte svoje nevhodné stravovacie návyky, rozpoznáte spúšťače súvisiace s jedlom a dokážete zvládať pokušenie. Naučíte sa odhadnúť, kedy hrozí, že skĺznete späť do starých koľají, a ako tomuto nebezpečenstvu zabrániť. 

Dozviete sa tiež, ako s prehľadom zvládnuť relapsy a vrátiť sa na cestu za svojimi zdravotnými cieľmi alebo ako hovoriť o svojom novom životnom štýle s rodinou a priateľmi. Kniha je prestúpená Melissinou preslávenou tvrdou láskou a vtipom. Je nabitá postupmi, ktoré sama vyskúšala alebo analyzovala vďaka spätnej väzbe od svojich klientov a tisícov čitateľov. Ukáže vám, ako získať slobodu v jedle, aj keď sa možno cítite úplne bezmocní. 

Zdravý vzťah k jedlu si zaslúžite! „Sloboda v jedle raz a navždy vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie diétnych úspechov – teraz aj po celý zvyšok vášho zdravého života. Informácie Melissy Hartwigovej sú dokonale vedecky presné a skvele prístupné, pokiaľ ide o uvedenie do praxe.“ – Dr. DAVID PERLMUTTER, autor knihy Múčny mozog, bestselleru podľa New York Times

Svoboda v jídle jednou pro vždy
15,10 €
Český
Zoner Press

skladom

15,10 €
- +

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.