Vitamíny pre zamestnancov

Zamestnávate ľudí, ktorých prácu, čas a najmä zdravie si nadovšetko vážite? Darovať im vitamíny alebo doplnky výživy na podporu imunity, výkonu či zdravých kĺbov je najlepší spôsob ako im prejaviť úctu a vďaku za ich kvalitne odvádzanú prácu a zároveň tak prispieť k celkovému zdraviu firmy, firemnej nálady a v konečnom dôsledku ku zvýšenému výkonu vášho podniku. A my vám s tým vo PharmaLabs s radosťou pomôžeme od A až po Z.


Vitamíny pre zamestnancov

Aj na základe našich firemných skúseností vieme, že zamestnanec je vzácnym aktívom a jeho zdravie je neoceniteľné. Vo PharmaLabs máme pre vás pripravené veľké množstvo overených vitamínov, minerálov a rastlinných doplnkov výživy za bezkonkurenčne najvýhodnejšie ceny na trhu. Vy si vyberiete produkt, ktorý vás zaujme a my sa postaráme o výrobu produktu, zabalanie produktu do vami vybranej dózy, polepíme ju vami vybranou etiketou a hotový produkt vám pošleme pripravený na darovanie. Doplnky výživy pre zamestnancov dokážeme pripraviť plne na mieru čo sa týka zloženia, množstva tabliet či kapsúl a aj dizajnu. Môžete si vytvoriť vlastnú receptúru, dodať vlastné firemné logo či firemné motto a dodáte tak týmto darom správneho firemného ducha.


Vitamíny pre klientov a dlhodobých zákazníkov

Máte vo zvyku utužovať obchodné partnerstvá občasnými prejavmi úcty vašim obchodným partnerom či klientom vo forme daru? Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým správnym darčekom - darovať vitamíny alebo doplnky výživy s vašim firemným logom, mottom či osobným prianím je ten najistejší spôsob ako prejaviť vďačnosť za dôveru a spoluprácu. Vitamínmi, ktoré podporia imunitný systém, zdravie kĺbov, očí, srdca a celkového zdravia nikdy nič nepokazíte. Vo PharmaLabs vám výrobu vitamínov a doplnkov výživy zabezpečíme od návrhu produktu až po jeho dodanie. Máme pre vás predpripravené veľké množstvo zaujímavých produktov, ktoré stačí zabaliť, no v prípade záujmu o väčšie objednávky dokážeme produkt plne prispôsobiť vašej predstave o zložení, balení a dizajne.


MÁM ZÁUJEM O VITAMÍNY PRE ZAMESTNANCOV A KLIENTOV