Zákazková výroba vitamínov

Disponujete receptúrou na výnimočný vitamínový produkt a usilujete sa o to, aby sa dostal medzi ľudí? V tom prípade ste na správnej adrese. Vitamíny patria dlhodobo medzi najúspešnejšie a najpredávanejšie výživové doplnky nielen na slovenskom, ale tiež svetovom trhu. Podobne ako v prípade konkurencie, aj u nás tvoria významnú časť výrobného portfólia zahŕňajúc všetky povolené formy vitamínov v rámci súčasne platnej legislatívy. PharmaLabs vám ponúka zákazkovú výrobu vitamínov pod vašou privátnou značkou, vrátane garancie profesionálneho prístupu, špičkového finálneho produktu a expresného jednania na mieru vašim požiadavkám.


Vaše vitamíny dokážeme vyrobiť v tabletovej, práškovej a aj v kapsulovej forme.


VITAMÍN A

Je potrebný pre správne fungovanie imunity, zraku, stabilizáciu membrán, dozrievanie a diferenciáciu epitelov, integritu kože a slizníc, metabolizmus kostí a zubov, vývoj spermií a placenty. Vitamín A vám môžeme ponúknuť buď samostatne, vo forme prekurzoru (betakaroténu), alebo v kombinácii s ostatnými v tuku rozpustnými vitamínmi (D, E a K). Ak preferujete možnosť výroby tzv. tailor-made variantu - pripravíme pre vás vitamínový preparát na mieru vašim požiadavkám (platí aj pre vitamíny D, E, K).  


VITAMÍN B (B-KOMPLEX)

Vitamíny B-komplexu hrajú významnú úlohu v metabolických procesoch naprieč všetkými formami živočíšneho života, predovšetkým ako súčasť tzv. koenzýmov - drobných molekúl, spoluzodpovedných za správnu funkciu niektorých enzýmov. Hoci jednotlivé vitamíny z tejto skupiny pôsobia jednotlivo, ich vzájomná interakcia, obzvlášť v niekoľkých regulačných procesoch, je veľmi potrebná, a udržiava nás tak zdravých. V našej ponuke si môžete vybrať buď celú skupinu, alebo len konkrétnych zástupcov - samostatne či v kombinácii s inými vitamínmi, v rôznych formách (tablety, kapsuly, prášok). 


VITAMÍN C

Zohráva kľúčovú úlohu v množstve dôležitých biochemických procesov v organizme. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, a to ako pri intenzívnom fyzickom výkone, tak aj počas bežného dňa. Podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, psychickú odolnosť a obranyschopnosť voči stavom vyčerpania a únavy. Ako významný antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Rovnako zvyšuje vstrebávanie železa a je potrebný pre zdravý stav kože, kostí, chrupaviek či zubov. Ak budete chcieť, okrem vyššie spomínaných foriem pre vás vyrobíme aj cmúľaciu, prípadne s postupným uvoľňovaním.


VITAMÍN D

Využívajú ho prakticky všetky orgány nášho tela - mozog, kostrové svalstvo, črevá, kosti, srdce, nadobličky aj imunitné bunky. Podieľa sa, napríklad, na hospodárení organizmu s minerálnymi látkami, prispieva k dobrej nálade a zvyšuje citlivosť organizmu na inzulín. Predpokladá sa, že vyše polovica celosvetovej populácie trpí jeho nedostatkom, paradoxne viac v krajinách subtropickej a tropickej oblasti, kde si ich obyvatelia môžu slnka užívať najviac. Zodpovedá za pevnosť kostí, prispieva k dobrej nálade, zlepšuje svalovú regeneráciu, podporuje správne fungovanie imunitného systému. Ponúkame ho vo formách D2 a D3, samostatne aj v kombinácii s vitamínom K2 alebo vápnikom. 


V prípade záujmu o výrobu vlastných vitamínov alebo minerálov nás neváhajte kontaktovať. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a radi vám poradíme vo všetkom, čo budete potrebovať pre vašu maximálnu spokojnosť. 


 CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÉ DOPLNKY VÝŽIVY