Naša výroba

Moderná výroba doplnkov výživy z pod Tatier


Projekt NaMaximum sme založili v roku 2013 s cieľom vytvoriť na Slovenskom trhu mimoriadne kvalitné značky doplnkov výživy a zdravej stravy, ktorých predajná cena bude reálna, férová a dostupná veľkej väčšine spotrebiteľov. Chceli sme kráčať vlastnou cestou, ktorej súčasťou nebude umelé navyšovanie cien produktov pod pozlátkom “špeciálnej zahraničnej kvality”, či nablýskaným marketingom.

Začínali sme skromne nákupom a predajom dostupných, lokálnych značiek doplnkov výživy za férové ceny, čo nám pomohlo získať si prvých verných zákazníkov na Slovensku. Po krátkom čase sme však zistili, že byť jednoducho obchodníkom nám nestačí, našim vyšším cieľom bolo priniesť na trh skrz naše produkty nový prístup a vyššie štandardy

Samostatnosť, zodpovednosť, nezávislosť, férovosť a kvalita - štandardy, ktoré sme si zaumienili pri založení projektu dodržiavať bolo možné začať napĺňať jedine vo vlastnej výrobnej hale.
V roku 2013 sme sa rozhodli investovať všetky vlastné úspory do vlastných priestorov a prvého stroja na miešanie práškových zmesí. Toto bol náš “zlatý rez”. Po prvýkrát sme tak mali plnú kontrolu nad kvalitou, cenami a novými, inovatívnymi možnosťami vývoja produktov. Vedeli sme, že jediná správna cesta, je cesta VPRED!

Za našim projektom nikdy nestál žiaden finančný gigant, ktorý by našu snahu hneď v začiatkoch podporil - hlavným finančným podporovateľom ste boli a stále ste práve vy - naši zákazníci!

Aj vďaka Vašej priazni a nákupom v e-shope NaMaximum, dnes v našej výrobnej hale naši pracovníci obsluhujú jedno z najmodernejších technologických vybavení na výrobu doplnkov výživy v strednej Európe.
Čím disponujeme dnes?

Pre získanie úplnej kontroly nad výrobným procesom a cenotvorbou našich produktov sme investovali do najmodernejších zariadení na:


- tabletovanie s výrobnou kapacitou až do 75 000 tabliet za hodinu,

- kapsulovanie s výrobnou kapacitou až do 150 000 kapsúl za hodinu,

- homogenizáciu práškových výrobkov v jedinej šarži už od 1kg do 100kg zmesi

- miešanie orechových masiel,

- balenie a polepovanie produktov,

- tlač obalových materiálov,

- indukčné zatavovanie uzatvárateľných nádob.
Vývoj produktov a konkurencia

Disponovať špičkovým vybavením na výrobu doplnkov výživy nestačí, preto na vývoji našich produktov pracujú nielen zanietení športovci ale aj odborníci na zdravú výživu a lekári, ktorí sú súčasťou nášho tímu. 


Výsledkom tejto perfektnej pracovnej symbiózy medzi vývojovým tímom a modernou výrobou bývajú často originálne produkty, ktoré sa stávajú unikátmi na našom trhu.


Počas nášho pôsobenia na Slovenskom a Českom trhu sme si museli zvyknúť na fakt, že naše unikátne receptúry bývajú často kopírované konkurenciou. Tento fakt sa však pre nás stál potvrdením úspechu nášho úsilia, ktorý našu snahu neustále posúva vpred.

Aké sú naše ďalšie ciele?

Neustále plánujeme ďalšie investície do rozšírenia nášho technického vybavenia. Najväčšou výzvou pre nás v najbližších rokoch bude zavedenie tzv. “tekutého programu” - tzn. výroba športových nápojov, shotov, olejov a gélov v tekutej forme. 


Dôležitým cieľom do budúcna je však neustále zvyšovať úroveň kvality, skladovej dostupnosti, a maximalizovať účinnosť našich produktov v rámci legislatívou povolených noriem, pretože nám záleží na zvyšovaní výkonnosti a ochrane zdravia našich zákazníkov.


Neustálym a najdôležitejším cieľom je pre nás vybudovanie obojstrannej dôvery medzi našim e-shopom a zákazníkom, preto je pre nás samozrejmosťou najvyššia možná transparentnosť a maximálna možná ústretovosť v kontakte s našim zákazníkom, či už pri riešení objednávok alebo prípadných reklamácii. 


Náš zákazník - náš priateľ :)
Kvalita potvrdená analytickými certifikátmi

Väčšina našich doplnkov výživy má svoju kvalitu potvrdenú analytickými certifikátmi, ktoré sú zárukou toho, čo hovoríme, robíme a za čím si stojíme. 

Naša transparentnosť v tomto smere spočíva v našej ochote zdieľať s vami pôvod ingrediencií, či reálny obsah účinných látok


Kvalita vs. cenová dostupnosť

Vo všeobecnosti platí, že čím vyššia cena tým je v očiach zákazníkov aj prémiovejšia kvalita daného produktu. Naše doplnky výživy a potraviny sú však dôkazom toho, že kvalita nemusí byť drahá