Tabletovanie na zakázku

Máte výnimočnú receptúru - produkt, ktorý chcete dostať medzi veľké množstvo zákazníkov? Nie všetko, čo je zdravé, aj skvelo chutí. My tento problém odstránime a pomôžeme vášmu biznisu rýchlejšie napredovať. Staneme sa vašim spoluvýrobcom vo výrobe výnimočných výživových doplnkov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme tým pravým partnerom pre vaše podnikanie.    


Tabletovanie sa v uplynulých rokoch stalo jednou z najviac používaných foriem, v ktorej sú doplnky výživy distribuované medzi zákazníkov. Niet sa čomu čudovať - sú ľahko konzumovateľné, skladovateľné a prenášateľné. Ich výroba je komplexným, niekoľkostupňovým procesom, vyžadujúcim odborné vedomosti, skúsenosti, kvalitné vybavenie, dodržiavanie najprísnejších hygienických štandardov a profesionálny prístup. Všetky zmienené atribúty berieme veľmi vážne, naša spoločnosť je synonymom kvality a poctivého prístupu v biznise aj mimo neho. 


Ponúkame zákazkovú výrobu výživových doplnkov vo forme tabliet podľa vašich požiadaviek tak, aby sme vytvorili vašu jedinečnú privátnu značku. Samotnú výrobu realizujeme na vysokorýchlostnom tabletovom lise, ktorý jednotlivé zložky spracuje do požadovanej formy - vyrábame rôzne veľkosti a tvary tabliet.


V prípade vášho záujmu disponujeme aj unikátnymi razidlami, ktorými pre vás vytvoríme jedinečný tvar, logo alebo ľubovoľný text. Naša moderná a neustále rozvíjajúca sa výroba nám umožňuje vyrábať veľké odberné objemy, no sme flexibilní, aj keď budete mať záujem o menšie odberné množstvá - samozrejme, stále za rozumné ceny, vrátane ktorých pre vás pripravíme hotové spotrebiteľské balenia s kompletným označením. To všetko na území Slovenskej republiky.


Proces tabletovania:

  1. Dodáte nám zložky, ktoré chcete mať v tabletách

  2. Jednotlivé zložky namixujeme podľa vašich požiadaviek

  3. Vyrobíme a pošleme vám testovacie vzorky

  4. Po jej odsúhlasení a potvrdení objednávky spustíme veľkovýrobu tabliet


V prípade záujmu o tabletovanie nás neváhajte kontaktovať. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a radi vám poradíme vo všetkom, čo budete potrebovať pre vašu maximálnu spokojnosť. 


 CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÉ DOPLNKY VÝŽIVY