Výroba kĺbovej výživy

Chcete svojim zákazníkom dopriať kvalitný produkt s obsahom prvotriednej kĺbovej výživy? Máte predstavu o tom, ako by mal vyzerať, ale potrebujete nápad dostať do praxe? V tom prípade ste tu správne. Vo PharmaLabs disponujeme širokou ponukou zložiek kĺbovej výživy, kolagénov, vitamínov, minerálov a rôznych rastlinných extraktov pre výrobu dokonalého kolagénového doplnku výživy pre váš biznis.


Napriek tomu, že súčasný výskum kráča napred míľovými krokmi, vznik a vývoj mnohých ochorení pohybového ústrojenstva stále nevieme terapeuticky ovplyvniť. Dovtedy sa vedecká obec sústreďuje na to, aby ich aspoň čo najviac spomalila. Jedným zo spôsobov je kvalitná výživa kĺbov, ktorá obsahuje všetky potrebné zložky pre ich správne fungovanie. Ak ste sa dostali až sem, predpokladáme, že ste v situácii, keď nosíte v hlave nápad na špičkový produkt vašej vlastnej značky, ktorý ešte potrebujete zrealizovať. Ste na správnej adrese, podeľte sa s nami o vaše predstavy.    


Vo PharmaLabs sa zaoberáme všetkými procesmi spojenými s výrobou kĺbovej výživy, vrátane jej dávkovanie, efektivity a vývojom spĺňajúcim tie najprísnejšie kvalitatívne parametre. Naše produkty ocení nielen široká verejnosť, ale vďaka inováciam vo výrobe a použitých technológiách aj vaše zvieratá (psy, mačky, kone). Základnými zložkami našich produktov sú glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán a kolagén z rôznych zdrojov (bovinný, bravčový, rybací - vrátane žraločej chrupavky). 


Rovnako, ako v prípade celej našej produkcie, aj kĺbovú výživu pre vás pripravíme na zakázku, na mieru vašim požiadavkám. Vďaka našim skúsenostiam a profesionálnemu odbornému poradenstvu vás prevedieme celým procesom vývoja od plánovania až po doručenie koncovému užívateľovi. Vo PharmaLabs vám garantujeme profesionálny prístup, špičkový finálny produkt a expresné jednanie.  


 CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÚ KĹBOVÚ VÝŽIVU