Zákazková výroba doplnkov výživy

Plánujete založenie svojej vlastnej privátnej značky? Alebo už jednu máte a práve hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje podnikanie? PharmaLabs je silnou spoločnosťou ponúkajúcou rozsiahle portfólio služieb pre všetky druhy produktov, ktoré sami vyrábame a predávame vo veľkoobjemových množstvách a máme s nimi bohaté skúsenosti - kapsuly, tablety, prášky a mnoho iného. 


KVALITA

Vo PharmaLabs kladieme dôraz na produkty prvotriednej kvality, podporené certifikátmi bio kvality a chemickej analýzy produktu. Samozrejmosťou sú špičkové technické vybavenie, profesionálny prístup a patričná flexibilita v celom procese výroby a distribúcie hotového výrobku. Všetky procesy prebiehajú v súlade so štandardmi ISO a GFSI.  


INDIVIDUALIZMUS

Ponúkame vám možnosť využiť nielen nami vyvinuté kombinácie, ale aj výrobu vašich vlastných receptúr. Pomôžeme aj v situáciách, keď budete chcieť svoje produkty zmiešať a naplniť alebo vytvoriť tablety či kapsule. V neposlednom rade pomôžeme aj s balením - dodáme suroviny, baliaci materiál, etikety, pridáme značenie či potlač. 


 CHCEM ZAČAŤ PREDÁVAŤ VLASTNÉ DOPLNKY VÝŽIVY


KOMPLEXNÁ PODPORA

Vo PharmaLabs sa s radosťou postaráme o celý proces tvorby súkromnej značky, vďaka čomu môžete celú svoju pozornosť venovať tým aspektom podnikania, na ktorých vám skutočne záleží. Naša spoločnosť je popredným výrobcom a dovozcom na stredoeurópskom trhu s výživovými doplnkami a nadobudnutými skúsenosťami pomáhame iným firmám a radi pomôžeme aj tej vašej. Vďaka nám sa zorientujete v normatívnych a legislatívnych požiadavkách trhu, marketingové oddelenie nadizajnuje etikety a reklamné materiály, pridelený osobný konzultant vyhovie individuálnym požiadavkám. Vaše produkty spracujeme v súlade s platnými zásadami a zákonnými požiadavkami.


BALENIE

Základ našej výroby tvoria vitamíny a minerály, proteíny, aminokyseliny, kĺbová výživa, certifikované bio produkty a superpotraviny, spaľovače tukov, stimulanty a orechové maslá. Práškujeme predovšetkým s práškovými, tabletovými a kapsulovými formami. Základom našim obalových materiálov sú dózy a doypacky (zhora plnené, opakovane uzatvárateľné vrecká).


MÁM ZÁUJEM O VLASTNÉ DOPLNKY VÝŽIVY