Čtyřhodinový šéfkuchař
Čtyřhodinový šéfkuchař

Čtyřhodinový šéfkuchař

Značka: Zoner Press
Predaj ukončený
Čtyřhodinový šéfkuchař

Čtyřhodinový šéfkuchař

Značka: Zoner Press
Hodnotenie:
0 recenzia

Kniha Čtyřhodinový šéfkuchař od autora Timothy Ferriss .

33,30 €
skladom

Možnosti dopravy

Pri objednávke nad 80 € doprava zadarmo!
  • Kuriér (ľubovoľný) - 2,99 €
  • Packeta (Zasielkovňa) - 1,99 €
  • Kuriér GLS - 3,50 €
  • Kuriér SPS - 3,50 €
  • Slovenská pošta (platba vopred) - 2,99 €
  • Slovenská pošta (dobierka) - 4,99 €
+ -
Čtyřhodinový šéfkuchař
Čtyřhodinový šéfkuchař
Informácie o produkte

Jednoduchá cesta k tomu, aby ste varili ako profíci, naučili sa čokoľvek a dobre sa vám žilo. Timothy Ferriss a jeho dlho pripravovaná a napäto očakávaná kuchárka pre tých, ktorí si kuchárky nikdy nekupujú. 

Autorova priamočiara cesta k cieľu, známa z bestsellerov Štvorhodinový pracovný týždeň a Štvorhodinové telo, zahŕňa tentoraz všetky aspekty života. Štvorhodinový šéfkuchár nie je obyčajná kuchárka. Je to váš sprievodca svetom rýchleho učenia, v ktorom si sami vyberiete vlastné dobrodružstvo. Pretože, ako hovorí Tim, ak sa chcete naučiť variť, musíte sa najskôr naučiť učiť sa. Akonáhle viete toto, môžete sa naučiť variť, hovoriť cudzou rečou, hrať basketball, prežiť v divočine... jednoducho stať sa svetovou triedou, v čom budete chcieť. S Timom v úlohe šéfkuchára prejdete školou varenia, v ktorej sa s každým receptom naučíte určitú zručnosť ktorú následne využijete v ďalšom recepte.

 Množstvo tipov a trikov z vás urobí vládca (nízkosacharidové, samochudnúce) kuchyne, ale Ferriss, ako už má vo zvyku, sa neobmedzuje len na varenie doma. V kapitole o divočine si ulovia večeru, vo „vedeckej“ časti knihy pochopia molekulárnu kuchyňu… Timothy to zase hackol, aj vďaka nemu je varenie cestou, ako byť bližšie k životu a šťastiu.

Čtyřhodinový šéfkuchař
33,30 €
Český
Zoner Press

skladom

33,30 €
- +

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.