Liposomal Liver Booster
Liposomal Liver Booster

Liposomal Liver Booster

Značka: BioMedical
  • Imunita +
  • Novinka
Predaj ukončený
Liposomal Liver Booster

Liposomal Liver Booster

Značka: BioMedical
  • Imunita +
  • Novinka
  • S obsahom ostropestreca, kurkumy a artičokov.
  • Vysoká vstrebateľnosť a dostupnosť vďaka lipozomálnej forme.
  • Podpora správnej funkcie pečene, nervového systému a psychiky.
  • Vhodný pre vegetariánov aj vegánov.
  • Delikátna čerešňová príchuť.

Alternatívne názvy: pestrec, curcuma, artichoke, detox pečene.

24,90 €
(1)
dočasne vypredané
Kedy bude skladom?
Liposomal Liver Booster
Liposomal Liver Booster
Informácie o produkte

Liposomal Liver Booster predstavuje praktickú kombináciu viacerých dôležitých látok s pozitívnym účinkom na pečeň. Artičokové listy, semená ostropestreca mariánskeho, koreň kurkumy, ale aj glutatión či selén. Využitie prírodných fosfolipidov ako prenášača zaručí, že sa všetky spomínané zložky dostanú na miesto určenia bez toho, aby sa znehodnotili pri prechode tráviacim traktom. Vďaka tomu sa vstrebú v oveľa väčšej miere a podporia činnosť pečene, aby bola schopná odolávať všetkým nástrahám. 

 

Spojenie látok s pozitívnym vplyvom na pečeň a nezameniteľnou čerešňovou príchuťou! 

 

ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

Artičoky prispievajú k zvýšenej tvorbe a uvoľňovaniu žlče, podporujú detoxikačnú činnosť pečene. Semená ostropestreca mariánskeho obsahujú mimoriadne dôležitý silymarín, pôsobiaci na vonkajšej membráne hepatocytov (pečeňových buniek) a bráni prieniku škodlivých látok do ich vnútra.  Kurkuma je účinným antioxidantom, ktorý pozitívne vplýva nielen na činnosť pečene, ale aj žalúdka a žlčníka. Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, ochrane buniek pred oxidačným stresom, normálnej funkcii imunitného a endokrinného systému a spermatogenézy.

  

Z POHĽADU VEDY

 Prečítajte si jednu z najnovších štúdií, skúmajúcich účinky silymarínu na organizmus.

 

NÁŠ TIP!

 V našej ponuke nájdete aj množstvo ďalších produktov podporujúcich činnosť pečene.

 

Rovnako ako všetky nami predávané produkty, aj Liposomal Liver Booster je vyrobený z bezpečných a starostlivo vybraných ingrediencií.


Zloženie: demineralizovaná voda, slnečnicový lecitín,  listy Artičoky (Cynara scolymus L.) (Altilix™), semená Pestreca mariánskeho (Silybum marianum L.), tripeptid glutatión (L-cysteín, L-glycín, kyselina L-glutámová), koreň kurkumy (Curcuma longa), selén (kvasnice obohatené selénom – selénometionín), konzervačná látka: sorban draselný, antioxidant: L-askorbát sodný, prírodná čerešnová aróma. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte v priebehu 30-tich dní. 

Dávkovanie: 1-krát denne 10ml (2 čajové lyžičky). 

Odporúčaná denná dávka: 10ml 

Účinné látky v ODD (10ml): listy Artičoky 150mg*, silymarín 57,9mg*, glutatión 50mg*, koreň kurkumy 50mg*, selén 0,11mg (200% RVH). RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná. 

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

 

Liposomal Liver Booster
24,90 €
250ml
BioMedical

dočasne vypredané

24,90 €
Kedy bude skladom?

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Položte otázku

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.