Focus Max – Nootropikum v kapsulách

Focus Max – Nootropikum v kapsulách
 • Odporúčame
 • Novinka

Focus Max – Nootropikum v kapsulách

 • Focus Max – všetko pre tvoje sústredenie v 1 kapsule od Warrior!
 • Variant s kofeínom, ale aj bez neho.
 • Kognitívne výhody.
 • ,,inteligentný“ doplnok výživy – tzv. nootropikum (,,smart drug“).
 • Doplnok výživy vhodný nielen pre športovcov, ale aj študentov, PC hráčov, súťažiacich, aktívnych ľudí po 50-tke a tých, ktorí často zabúdajú, či pracujú dlho do noci.

Značka: Warrior

12,99 € s DPH 16,00 €

Dostupnosť: skladom

Kúpiť    Pridať k obľúbeným
Variant produktu Dostupnosť Cena
100 caps s kofeínom

skladom

12,99 € s DPH 16,00 €

skladom

12,99 € s DPH 16,00 €
- +
100 caps bez kofeínu

skladom

12,99 € s DPH 16,00 €

skladom

12,99 € s DPH 16,00 €
- +

Focus Max od Warrior rovno v 2 variantoch!

Nezávisle od veku je ľudská pamäť kritickým aspektom vnímania. Kedysi ľudia boli lovci-zberači a takmer všetok svoj čas trávili vonku v prírode. Ich aktivita si vyžadovala vysokú úroveň sústredenia sa na lov, korisť a zber potravy. Bola teda výrazne odlišná od toho, akú úroveň kognitívnych funkcií si vyžaduje moderný človek.

V dnešnom svete sa od ľudí vyžaduje stála produktivita. Čo ale môže byť v kombinácii s prevahou moderných technológií náročné. Ľudia sú v strese, majú problém sústrediť sa a zapamätať si dôležité veci.

Pokiaľ ide o vykonávanie každodenných úloh a povinností, v dnešnej uponáhľanej dobe môže byť zlepšenie kognitívnych funkcií neoceniteľné.


Posuň svoje hranice sústredenia, tvorivosti a mentálnej sily!


 

Čo všetko Focus Max obsahuje?

 • Fosfatidylserín (PS) - sójový lecitín bez GMO obohatený 20% podielom fosfatidylserínu, ktorého najväčšia koncentrácia sa nachádza v mozgu. Tvorí fosfolipidovú zložku membrány, ktorá obklopuje každú z vašich mozgových buniek.
 • Cholín – prekurzor acetylcholínu, známy aj ako vitamín B8.
 • L-theanín - aminokyselina z čaju.
 • extrakt z Rhodioly – adaptogén, ktorý prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti.
 • extrakt z listov Ginka pomáha udržiavať dobrú kognitívnu funkciu.
 • DMAE (dimetyletanolamín /dimetylaminoetanol) – aktívny prekurzor cholínu.
 • Vitamín B12 – prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Extrakt z čierneho korenia 95% podiel piperínu.

+ verzia s kofeínom je obohatená aj o stimulant – kofeín!


Náš TIP!

Focus Max možno kombinovať aj s kórejským ženšenom a u športovcov je vhodná kombinácia s kreatínom monohydrátom.

Z pohľadu vedy

Prečítajte si zaujímavú štúdiu, ktorá do hĺbky rozoberá význam a výhody prírodných nootropických látok, napr. Ginkgo biloby a Rhodioly.

Štúdia, ktorá skombinovala účinky L-teanínu a kofeínu na kognitívny výkon a náladu.


Zloženie

Focus Max: sójový lecitín (20% fosfatidylserín), cholín-bitartrát (vitamín B8), vegetariánska kapsula, L-theanín, kofeín, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), objemové činidlo: maltodextrín, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 (Ginkgo biloba), DMAE (dimetyletanolamín) bitartrát, protihrudkujúce látky: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý; kyanokobalamín (vitamín B12), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) (95% piperín).

Focus Max No Caffeine: sójový lecitín (20% fosfatidylserín), cholín-bitartrát (vitamín B8), vegetariánska kapsula, L-theanín, objemové činidlo: maltodextrín, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 (Ginkgo biloba), DMAE (dimetyletanolamín) bitartrát, protihrudkujúce látky: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý; kyanokobalamín (vitamín B12), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) (95% piperín).


Dávkovanie: 2-krát denne 1 kapsulu zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly


Účinné látky v ODD (2 kapsuly)

Focus Max: cholín bitartrát 444mg*, L-theanín 200mg*, fosfatidylserín 100mg*, kofeín 100mg*, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej 100mg*, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 60mg*, DMAE 20mg*, extrakt z čierneho korenia 5mg* (z toho: piperín 4,75mg*), vitamín B12 200μg (8000% RVH).

RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná.

Focus Max No Caffeine: cholín bitartrát 444mg*, L-theanín 200mg*, fosfatidylserín 100mg*, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej 100mg*, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 60mg*, DMAE 20mg*, extrakt z čierneho korenia 5mg* (z toho: piperín 4,75mg*), vitamín B12 200μg (8000% RVH). RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná.


Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami (verzia s kofeínom!). Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Nezabúdajte, že doplnky výživy neriešia všetky vaše problémy. Správna voľba životného štýlu (vyvážená strava, aktívny pohyb, dostatok spánku) je prioritou číslo jedna a kognitívne zlepšenie je len bonusom v tzv. ,,časoch núdze“.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Zobraziť:    Najnovšie / Najrelevantnejšie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.


Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Položte otázku

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.