Proteínová tyčinka s arašidovým maslomPridané: 07.12.2016

Dnes Vám pridávam článok a TIP na recept v znamení FIT (nessu) ! Čo to znamená? Len toľko, že ide o úplne light sladkosť plnú bielkovín a zdravých tukov!

Tento recept mi napadol na základe toho, že som bol neustále nespokojný s množstvom nekvalitných ovsených tyčiniek na našom trhu a tak som sa rozhodol, že si jednoducho budem tieto ovsené tyčinky vyrábať sám a navyše s kvalitným proteínom. 

Čo potrebujeme?

Ako postupujeme:

1. Na veľký plech si uložíme papier na pečenie a pripravíme si ho pre naplnenie zmesky. 

2. Do veľkej misy si vysypem vločky, múčku z vločiek, proteínový prášok, raw kakao a premiešame. Potom pridáme veľké kúsky arašidov a kúsky sušeného banánu. Premiešame.

3. Do zmesky teraz pridávame med a arašidové maslo. Poriadne miešame do úplne tvrdej konzistencie.

4. Ako posledný krok tvrdú zmesku dobre ucapkáme na pripravený plech na papier na pečenie a necháme odležať 30min. Potom už iba nožíkom vyrezávame tyčinky.

 

Vyskúšajte ich! Rýchle, chutné a výživné!

Dobrú Chuť!

 

 

Recept od Karol Berta IFBB mens physique


Späť na zoznam článkov

Dôležité upozornenie pre zákazníkov ohľadom produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok

 

Dovoľujeme si informovať našich zákazníkov, že u produktov bio chlorella tablety/prášok a bio spirulina prášok bol spätne zistený alergén siričitany v koncentrácii vyššej ako 10mg/kg, ktorý nie je uvedený na etikete výrobkov. Šetrením sa zistilo, že tento alergén je prirodzene sa vyskytujúcou súčasťou produktov chlorella a spirulina. Vyzývame preto zákazníkov, aby vyššie uvedené produkty nekonzumovali, ak sú alergickí na siričitany. Ak ste si niektorý z týchto produktov u nás zakúpili, je možné ich (aj otvorené) vrátiť a peniaze vám budú vrátené v plnej výške. Pre viac informácií nás kontaktujte na info@namaximum.sk

Copyright 2014 - 2018 © namaximum.sk